محصولات جدید

 • پاوربانک  ها قابلیت و توانایی شارژ کردن هر گونه دستگاهی رو که از طریق  پورت  USB یو اس بی شارژ شود را دارد. 

  458,000 تومان 478,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  تخفیف تا 1399-08-22
  بیشتر
  موجود
 • پاور بانک‌ها معمولا در سایزها و ظرفیت‌های گوناگون قابل استفاده هستند و برای اکثر دستگاه‌های دیجیتال مناسب هستند و از تنوع بالایی نیز برخوردار هستند.

  287,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • از  دیگر ویژگی های اصلی پاوربانک ها مقدار و میزان شارژ دهی آن می باشد که برحسب آمپر ساعت اندازه گیری می شود. به عنوان مثال پاوربانک 11600 میلی آمپر ساعتی، به این معنا است که این دستگاه در یک ساعت، 11600 میلی آمپر توان شارژ دهی دارد و می تواند گوشی همراهی با باطری 2800 میلی آمپری را حدودا 4 بار شارژ نماید. پس در هنگام خرید حتما به مقدار شارژ دهی پاوربانک...

  220,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یکی از راه حل های  مهم که مورد توجه و استقبال کاربران قرار گرفته است استفاده کردن از پاور بانکمی باشد. همانگونه که از اسمش پیداست، پاور بانک ها در حقیقت یک منبع ذخیره‌سازی انرژی هستند که می‌توانید آن را به آسانی جابجا کرد. نام آن از دو لغت لاتین پاور و بانک گرفته شده که به معنی بانک انرژی می باشد.

  768,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نکته مهم درباره حفظ کردن شارژ پاوربانک‌ها ، شرایط و نسبت درجه حرارت محیط نگهداری آنها است.این امر برروی کیفیت و کارایی پاوربانک‌ها تاثثیرمستقیم دارد، بطورمثال اگرشما مدت زمان زیادی پاوربانک را درون ماشین ودردرجه حرارت بالا جای دهید مطمئن باشید بر روی پاوربانک تاثیر منفی می گذارد و موجب تخلیه شارژ درون آن و آسیب به آن میشود.

  377,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یک پاوربانک خوب باید شارژ موجود داخل خود را حدود ۳ تا ۶ ماه بدون کم شدن داخل خود نگه دارد اما برای پاوربانک‌های بی کیفیت این زمان به کمتراز۴ تا ۶ هفته کم می شود.

  478,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ظرفیت انواع  پاوربانک ها در خقیقت به میزان توانایی پاوربانک در ذخیره انرژی الکتریکی درمقیاس میلی آمپر را گویند.بنابرظرفیت پاوربانک‌ها میتوان دستگهای متفاوتی را با آن‌ها شارژ نمود.

  551,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  هرپاوربانک باید یک مینی سوکت یو اس بی (Mini USB) ورودی جهت شارژخود داشته باشد تا انرژی الکتریکی جهت ذخیره درخود را دریافت نماید، این انرژی از یک پورت یواس بی (USB) که به برق یا کامپیوتر شخصی وصل می شود و تامین میگردد.

  369,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف