تلگرام موبایل مرکزی
لوازم جانبی موبایل که برای سفر ضروری هستند
تاریخ ثبت مطلب : 27 مرداد 1397 ، 11:16
246 بازدید
لوازم جانبی موبایل که برای سفر ضروری هستند

لوازم جانبی موبایل که برای سفر ضروری هستند

امروزه تلفن همراه به یکی از مهم ترین ابزار انسانی تبدیل شده است، و با وجود نرم افزارهای بسیار از جمله GPS می توان از آن به عنوان راهنمای سفر استفاده نمود؛ برای اینکه در استفاده از تلفن همراه با مشکلاتی از قبیل بی شارژی مواجه نشوید لازم است در سفر لوازم جانبی ضروری موبایل را با خود همرا داشته باشید.

پاوربانک (شارژر همراه):

پاوربانک یا شارژر قابل حمل از جمله مهم ترین لوازم جانبی تلفن همراه در سفر می باشد. با وجود استفاده طولانی مدت و نصب برنامه های متعدد بر روی گوشی، شارژ تلفن همراه زودتر خالی شده و در سفر و طول مسیر مسافرت به دلیل عدم دسترسی به پریز برق شارژر همراه می تواند بهترین جایگزین پریز برق برای شارژ گوشی شما باشد. پاوربانک اصلی و اورجینال را قبل از سفر از مراکز معتبر لوازم جانبی تلفن همراه تهیه کنید. پاوربانک ها ظرفیت های مختلفی دارند از جمله پاوربانک 10000 میلی آمپر YP-P5 YOSHITA و پاوربانک 20000 میلی آمپر YP-P20 YOSHITA  که بسته به نیاز شما به شارژ گوشی در طول روز 2 یا 3 بار و یا بیشتر می توانید ظرفیت پاوربانک و مدل آن را انتخاب نمایید.

لوازم جانبی موبایل که برای سفر ضروری هستند

 

 حتما بخوانید

پاوربانک چیست و چه کاربردی دارد؟

 

هدفون:

در طول مسیر سفر ممکن است از موزیکی که از طریق پخش کننده خودرو در حال پخش است لذت نبرید و یا اینکه پرحرفی اطرافیان شما را کلافه کند، برای حل این مشکل همراه داشتن یک هدفون با کیفیت که تا حد قابل قبول از سروصدای اطراف بکاهد، برای شما ضروری و بهترین گزینه می باشد.با استفاده از هدفون در سفر هم می توانید موزیک مورد علاقه خود را گوش داده و هم اینکه امکان پاسخ به تماس ها را برای شما فراهم می کند. استفاده از یک هدفون با کیفیت که از سرو صدا جلوگیری کند از جمله هدفون بلوتوث  HS-777 یوشیتا در سفر جز وسایل نسبتا ضروری برای شما به حساب می آید، زیرا امکان حضور شما در محیط های پر سروصدا وجود داشته و ممکن است ساعت ها مجبور باشید در همان محیط بمانید و این ممکن است برای شما غیر قابل تحمل بوده بنابراین هدفون گزینه مناسبی می باشد.

لوازم جانبی موبایل که برای سفر ضروری هستند

 

شارژر فندکی:

در طول سفر با خودرو شخصی ممکن است که ضروری ترین وسیله شما یعنی گوشی تلفن همراه با کمبود شارژ مواجه شود و به دلیل عدم دسترسی به پریز برق ، این موضوع برای شما نگران کننده خواهد بود. شارژر فندکی یک وسیله بسیار مناسب برای شارژ گوشی تلفن همراه در خودرو و در مسافت های طولانی مدت می باشد. شارژر فندکی برق خود را از طریق فندکی خودرو تامین می کند و برخی از آنها دارای دو و یا سه درگاه خروجی می باشند و می توان دو و یا سه گوشی و یا تبلت را به طور همزمان شارژ نمود. به همراه داشتن یک شارژر فندکی خوب در حین سفر در خودرو می تواند خیال مسافرین را بابت کمبود شارژ گوشی آسوده نماید.

لوازم جانبی موبایل که برای سفر ضروری هستند

 

هندزفری بلوتوث:

یکی دیگر از وسایل ضروری در سفر برای راننده همراه داشتن یک بلوتوث بوده تا در حین رانندگی بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی تلفن همراه بتوانید به تماس هایتان پاسخ داده و از خطر تصادف بکاهید و همچنین می توانید موزیک مورد علاقه خود را از طریق همین بلوتوث گوش داده و لذت ببرید.

بلوتوث بهترین وسیله در حین رانندگی برای راننده خواهد بود.

 

لوازم جانبی تلفن همراه در سفر

 

مونوپد:

امروزه گرفتن عکس های سلفی در میان مردم بسیار رواج پیدا کرده است، مونوپد یک وسیله بسیار مناسب برای گرفتن عکس سلفی و ثبت لحظات شیرین سفر می باشد. همچنین برای گرفتن عکس های دسته جمعی زمانی که دوست دارید تمام اعضای خانواده در عکس حضور داشته باشند، استفاده از این وسیله بهترین گزینه می باشد.

 

لوازم جانبی موبایل که برای سفر ضروری هستند

 

 حتما ببینید

مونوپاد یانتنگ MONOPAD YUNTENG YT-1288