تلگرام موبایل مرکزی
چرا باید لوازم جانبی اصل بخریم؟
تاریخ ثبت مطلب : 21 خرداد 1397 ، 09:01
313 بازدید
چرا باید لوازم جانبی اصل بخریم؟

چرا باید لوازم جانبی اصل بخریم؟

بیشتر افرادی که می خواهند برای گوشی خود لوازم جانبی مورد نیازشان را تهیه کنند، در خرید اصل و غیر اصل بودن آنها دچار شک و تردید می شوند؛ که کالای اصلی و اورجینال تهیه کنند یا به صرف ارزان بودن کالای تقلبی خریداری کنند و نیازشان را مرتفع سازند.

 

تفاوت میان لوازم جانبی اصل و غیر اصل؟

 

اجناس اصلی و اورجینال دارای یک سری استانداردهای تعریف شده می باشند که برای کالاهای غیر اورجینال این استانداردها تعریف نشده است. برای مثال اشاره می کنیم به باتری اورجینال و غیر اورجینال ، باتری اورجینال دارای کیفیت ساخت بالا و طول عمر بیشتری می باشد و همچنین دارای گارانتی یک ساله بوده و در بسته بندی زیبا و محکم برای محافظت از باتری در برابر دمای زیاد، ضربه و ... قرار گرفته است، و اینکه از کارای گوشی شما نمی کاهد.

 

پیشنهاد: فروشگاه موبایل مرکزی به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های عرضه لوازم جانبی، پیشنهاد می کند که به جای خرید چندین باره یک کالای ارزان و غیر اورجینال در فواصل زمانی کوتاه مدت، یک کالای اورجینال و با کیفیت با قیمت نسبتا گران تر از کالای غیر اورجینال خریداری نمایید. با وجود کالای اورجینال نیازی به خرید چندباره نبوده و عملا مقرون به صرفه تر نیز می باشد.

 

 

لوازم جانبی اصل و غیراصل

 

 حتما بخوانید

چگونه کابل و شارژر اصلی آیفون را از تقلبی تشخیص دهیم؟

 

 

دلایل خرید لوازم جانبی اصل:

از جمله دلایل خرید لوازم جانبی اصلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- کیفیت و ماندگاری محصول

- ضمانت و گارانتی تعویض

- مقرون به صرفه بودن

- با استفاده از کالاهای غیر اصل همانند باتری گوشی، ضمانت گوشی از بین می رود.

- کارایی بهتر محصول

- طول عمر بیشتر

تذکر: کالاهای غیر اصل و ارزان هیچ وقت مقرون به صرفه نمی باشد چرا که مجبور به تعویض چندباره محصول می شوید و توجه کنید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست همانطور که هیچ گرانی بی دلیل نمی باشد.

 

 

دلیل خرید لوازم جانبی اصل

 

 

چگونه از اصل بودن لوازم جانبی مطمئن شویم؟

 

امروزه بازار لوازم جانبی پر شده است از لوازم جانبی غیراصل با ظاهر لوازم جانبی اورجینال؛ که مهمترین دغدغه کسانی که می خواهند لوازم جانبی اورجینال تهیه کنند همین موضوع می باشد. از جمله نکاتی که در تشخیص اورجینال بودن کالا به ما کمک می کند می توان به ظاهر اجناس، هولوگرام روی محصول، گارانتی و ضمانت تعویض محصول اشاره نمود. و اینکه همیشه باید لوازم جانبی مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبر لوازم جانبی موبایل تهیه کرد.

پاوربانک، باتری گوشی، آداپتور شارژر و کابل شارژ از جمله لوازمی می باشند که باید حتما اورجینال آنها را تهیه کرد چرا که در کیفیت و کارایی گوشی بسیار تاثیرگذار می باشند.

 

 

 

لوازم جانبی ضروری برای گوشی موبایل

 

- کارت حافظه با حافظه ذخیره مناسب برای ذخیره اطلاعات

- پاوربانک

- کابل شارژ با سیم بلند و کارایی خوب

- هدفون و هندزفری با کیفیت

- مونوپاد

 

 حتما بخوانید

چگونه باتری اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟