پخش عمده لوازم جانبی موبایل

تا 70 درصد تخفیف همکار!


شرایط و ضوابط اعلام قیمت همکاری و سفارش آنلاین

همکاران عزیز میتوانند برای اطلاع آنلاین از قیمت های عمده فروشی و سفارش آنلاین با قیمت همکاری حساب کاربری خود را به همکار ارتقا دهند.

ارتقای سطح کاربری به همکار

ارتباط با پشتیبانی 

ارسال تیکت به بخش امور مالی

ارسال مدارک هویتی شامل تصویر کارت ملی و تصویر اجاره نامه یا جواز کسب

پس از بررسی و تایید توسط مدیر سیستم حساب شما به همکار سطح یک ارتقا پیدا خواهد کرد و شما به صورت خودکار پس از لاگین کردن به سایت بجای قیمت های عادی قیمت ویژه همکاری را مشاهده خواهید کرد.

برای همکاران عزیز حتی سفارش یک کالا به قیمت عمده فروشی محاسبه خواهد شد تا بتوانند حتی سفارش های کم خود را از طریق این وبسایت ثبت نمایند.

ارسال تیکت به پشتیبانی


چگونه یک مغازه فروش لوازم جانبی موبایل راه اندازی کنیم؟


بدون شک یکی از نیازهای اساسی امروزه مردم استفاده از تلفن همراه است. از زمانی که کلید واژه ی دهکده ی جهانی بر سر زبان ها افتاد، سرعت انتقال اطلاعات و هم چنین شکل و روش ارتباط برقرار کردن انسان ها در این بازه ی زمانی شکل جدید و تازه ای را به خود گرفت. روز به روز سبک زندگی مردم با قدرت و سرعت بسیار زیادتری وابسته به قوی تر کردن ارتباطات آنلاین و اینترنتی شد. این روش ارتباطی امروزه به صورت یکی از اصلی ترین و ابتدایی ترین نیازهای بشر است. حال به منظور ارضای این نیاز، نه تنها داشتن یک تلفن همراه ترجیحا هوشمند لازم و ضروری است، بلکه پشتیبانی و تجهیز کردن این دستگاه اساسی اهمیت بسزایی پیدا کرده است. از پیامد های طرح این مسئله، کار و کسب های جدیدی شکل گرفتند که به عنوان مثال؛ فروش تلفن همراه، تعمیرات تلفن همراه، فروش عمده لوازم جانبی موبایل و غیره را می توان نام برد.


حال اگر شما درصدد رفع این نیاز برای مردم هستید و در کنار آن می خواهید درآمدی مناسب هم داشته باشید؛ با داشتن اطلاعات مناسب و کافی قادر خواهید بود تا برای خودتان کسب و کار پر رونقی را راه اندازی کنید.


امروزه حتی داشتن یک مغازه کوچک که در زمینه لوازم جانبی موبایل و یا تعمیرات آن فعالیت می کند، می تواند با داشتن اطلاعات مناسبی از قبیل؛ لیست قیمت لوازم جانبی موبایل، قیمت فروش عمده لوازم جانبی موبایل و غیره، با انتخاب هایی هوشمندانه از خدمت به دیگران و کسب درآمدی بسیار خوب برخوردارتان کند. حتی اگر شما از امکانات ویژه و یا سرمایه ی بالایی برای پخش عمده لوازم جانبی موبایل برخوردار نیستید؛ می توانید با سفارش آنلاین لوازم جانبی موبایل از دیجی فرست، بصورت کاملا مستقیم از وارد کننده ی اصلی محصولات خود را تهیه فرمایید. این سرویس توسط دیجی فرست برای کسانی که علاقه مند هستند تا در زمینه فروش لوازم جانبی موبایل فعالیت انجام دهند فراهم شده است. حتما برای کسب اطلاعات بیشتر و درک چگونگی فروش ویژه با قیمت همکار لوازم جانبی موبایل از کارشناسان آنلاین ما سوال فرمایید.

استعلام آنلاین خرید عمده لوازم جانبی موبایل

در دیجی فرست با ارتقا حساب به همکاری می توانید حتی برای فروش یک عدد از لوازم جانبی موبایل تا پخش عمده لوازم جانبی موبایل اقدام کنید!

قیمت پخش عمده لوازم جانبی موبایل و فروش تکی آن ها برای همکاران عزیز هیچ فرقی نمی کند. این سرویس این امکان را به شما می دهد تا در صورتی که نیاز به اقلام خاصی دارید و تعداد تقاضای آن ها نسبت به دیگر اقلام ضروری فروش موبایل کم تر است؛ بتوانید به صورت کاملا راحت و خرید آنلاین لوازم جانبی موبایل با قیمت همکاری از جور بودن اجناس مغازه خو.د مطمئن شوید. این بدین معناست که شما مغازه ای به وسعت دیجی فرست دارید.


راه اندازی این مدل از کسب و کار، یکی از روش های درآمدزایی است که نیاز به سرمایه ی زیادی ندارد. به عنوان مثال شما لازم است فقط قادر باشید سفارشی را ثبت کنید. مثلا یکی از مشتری های شما نیاز به یک گلس برای تلفن همراه خود دارد. شما می توانید با سفارش و استعلام آنلاین قیمت فروش عمده لوازم جانبی موبایل از ما، این محصول را خریداری کنید و از دامنه ی سود بین بیست تا دویست درصدی این معامله لذت ببرید.


فروش، پشتیانی و تعمیرات لوازم جانبی موبایل به رفع یکی از اساسی ترین نیازهای این روزه ی مردم کمک می کند. پس به طور حتم، ارائه ی این خدمت یک کار همیشگی و با دامنه ی بالا و متنوع مشتریان است. حال اگر شما بتوانید بهترین خدمات را از تجهیز لوازم جانبی گرفته تا دیگر خدمات موبایلی را انجام دهید؛ تنها مسئله ای که با آن سر و کار خواهید داشت، اطمینان داشتن از قدرت ساپورت بالا برای ارضای نیازهای مشتریانتان است. ما در دیجی فرست این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا به خانواده ی بزرگ دیجی فرست بپیوندید و از پیشنهادات و پشتیبانی ویژه ی ما برخوردار شوید.