استعلام آنلاین قیمت عمده

ویـــژه همــــکاران

موبایل مرکزی پخش عمده لوازم جانبی موبایل

موبایل مرکزی برای تسهیل استعلام قیمت و خرید عمده لوازم جانبی موبایل، امکان نمایش قیمت همکاری لوازم جانبی موبایل در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل را فراهم کرده است.


برای استعلام آنلاین خرید عمده لوازم جانبی موبایل چگونه اقدام کنم؟

قـــــــدم اول

ثبت نام در دیجی فرست

شما می‌توانید تنها با داشتن یک شماره موبایل در دیجی فرست ثبت نام کنید.

لینک ورود یا ثبت نام در دیجی فرست

ثبت نام در دیجی فرست برای قیمت همکاری لوازم جانبی موبایل

ارسال مدارک به پشتیبانان دیجی فرسا

قـــــــدم دوم

ارسال مدارک همکاری

برای اینکه بتوانید قیمت های همکاری را مشاهده نمایید باید برای موبایل مرکزی احراز شود که شما از همکاران عزیز ما هستید به همین دلیل باید مدرکی دال بر اینکه شما همکار هستید برای ما ارسال کنید.

بعضی از مدارکی که میتواند همکار بودن شما را تایید کند:

  • تصویر کارت ملی
  • تصویر جواز کسب یا تصویر اجاره نامه محل فروشگاه
  • تصویری از فروشگاه

مدارک را می‌توانید از طریق پشتیبانی (تیکت پشتیبانی ، سیستم چت آنلاین یا واتس اپ) برای ما ارسال کنید.

راه های ارتباط با ما:

تلفن موبایل مرکزی : 33036-031 داخلی 127

تلفن همراه موبایل مرکزی: 09926942139

واتس اپ موبایل مرکزی: 09926942139

لینک ارسال تیکت پشتیبانی


قـــــــدم سوم

نمایش خودکار قیمت همکاری

پس از ارسال مدارک همکاران ما در موبایل مرکزی سطح دسترسی شما را به همکار ارتقا می‌دهند و پس از اینکه شما با نام کاربری خود که همان شماره موبایل شما هست در سایت دیجی فرست لاگین می‌شوید، بجای قیمت های عادی مصرف کنندگان نهایی قیمت های ویژه همکاران را مشاهده خواهید کرد و البته می‌توانید سفارشات خود را از طریق خرید آنلاین نیز ثبت نمایید.

تفاوت قیمت بین قیمت عمده و قیمت تکی

چگونه یک مغازه فروش لوازم جانبی موبایل راه اندازی کنیم؟


بدون شک یکی از نیازهای اساسی امروزه مردم استفاده از تلفن همراه است. از زمانی که کلید واژه‌ی دهکده‌ی جهانی بر سر زبان ها افتاد، سرعت انتقال اطلاعات و هم چنین شکل و روش ارتباط برقرار کردن انسان‌ها در این بازه ی زمانی شکل جدید و تازه ای را به خود گرفت. روز به روز سبک زندگی مردم با قدرت و سرعت بسیار زیادتری وابسته به قوی تر کردن ارتباطات آنلاین و اینترنتی شد. این روش ارتباطی امروزه به صورت یکی از اصلی ترین و ابتدایی ترین نیازهای بشر است. حال به منظور ارضای این نیاز، نه تنها داشتن یک تلفن همراه ترجیحا هوشمند لازم و ضروری است، بلکه پشتیبانی و تجهیز کردن این دستگاه اساسی اهمیت بسزایی پیدا کرده است. از پیامد های طرح این مسئله، کار و کسب های جدیدی شکل گرفتند که به عنوان مثال؛ فروش تلفن همراه، تعمیرات تلفن همراه، فروش عمده لوازم جانبی موبایل و غیره را می‌توان نام برد.


حال اگر شما درصدد رفع این نیاز برای مردم هستید و در کنار آن می خواهید درآمدی مناسب هم داشته باشید؛ با داشتن اطلاعات مناسب و کافی قادر خواهید بود تا برای خودتان کسب و کار پر رونقی را راه اندازی کنید.


امروزه حتی داشتن یک مغازه کوچک که در زمینه لوازم جانبی موبایل و یا تعمیرات آن فعالیت می کند، می تواند با داشتن اطلاعات مناسبی از قبیل؛ لیست قیمت لوازم جانبی موبایل، قیمت فروش عمده لوازم جانبی موبایل و غیره، با انتخاب هایی هوشمندانه از خدمت به دیگران و کسب درآمدی بسیار خوب برخوردارتان کند. حتی اگر شما از امکانات ویژه و یا سرمایه ی بالایی برای پخش عمده لوازم جانبی موبایل برخوردار نیستید؛ می توانید با سفارش آنلاین لوازم جانبی موبایل از موبایل مرکزی ، بصورت کاملا مستقیم از وارد کننده ی اصلی محصولات خود را تهیه فرمایید. این سرویس توسط موبایل مرکزی برای کسانی که علاقه مند هستند تا در زمینه فروش لوازم جانبی موبایل فعالیت انجام دهند فراهم شده است. حتما برای کسب اطلاعات بیشتر و درک چگونگی فروش ویژه با قیمت همکار با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

استعلام آنلاین خرید عمده لوازم جانبی موبایل

در موبایل مرکزی با ارتقا حساب به همکاری می توانید حتی برای فروش یک عدد از لوازم جانبی موبایل تا پخش عمده لوازم جانبی موبایل اقدام کنید!

قیمت پخش عمده لوازم جانبی موبایل و فروش تکی آن ها برای همکاران عزیز هیچ فرقی نمی کند. این سرویس این امکان را به شما می دهد تا در صورتی که نیاز به اقلام خاصی دارید و تعداد تقاضای آن ها نسبت به دیگر اقلام ضروری فروش موبایل کم تر است؛ بتوانید به صورت کاملا راحت و خرید آنلاین لوازم جانبی موبایل با قیمت همکاری از جور بودن اجناس مغازه خود مطمئن شوید. این بدین معناست که شما مغازه ای به وسعت موبایل مرکزی دارید.


راه اندازی این مدل از کسب و کار، یکی از روش های درآمدزایی است که نیاز به سرمایه ی زیادی ندارد. به عنوان مثال شما لازم است فقط قادر باشید سفارشی را ثبت کنید. مثلا یکی از مشتری های شما نیاز به یک گلس برای تلفن همراه خود دارد. شما می توانید با سفارش و استعلام آنلاین قیمت فروش عمده لوازم جانبی موبایل از ما، این محصول را خریداری کنید و از دامنه ی سود بین بیست تا دویست درصدی این معامله لذت ببرید.


فروش، پشتیانی و تعمیرات لوازم جانبی موبایل به رفع یکی از اساسی ترین نیازهای این روزه ی مردم کمک می کند. پس به طور حتم، ارائه ی این خدمت یک کار همیشگی و با دامنه ی بالا و متنوع مشتریان است. حال اگر شما بتوانید بهترین خدمات را از تجهیز لوازم جانبی گرفته تا دیگر خدمات موبایلی را انجام دهید؛ تنها مسئله ای که با آن سر و کار خواهید داشت، اطمینان داشتن از قدرت ساپورت بالا برای ارضای نیازهای مشتریانتان است. ما در موبایل مرکزی این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا به خانواده ی بزرگ دیجی فرست بپیوندید و از پیشنهادات و پشتیبانی ویژه ی ما برخوردار شوید.