اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

درباره مجموعه موبایل مرکزی و فروشگاه اینترنتی دیجی فرست

موبایل مرکزی در زمینه ی واردات, فروش و پخش لوازم جانبی تلفن همراه اکنون با شعبه های متعدد در کشور کامل ترین و به روز ترین مجموعه واردات و توزیع لوازم جانبی را دارا می باشد.


موبایل مرکزی را بیشتر بشناسید

فروشگاه موبایل مرکزی به مدیریت آقای اکبر اکبری در سال 1379 با یک شعبه در اصفهان شروع به کار کرد

مدیریت متمرکز, نیروهای متخصص و با تجربه , ارتباطات قوی, توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان صنعت بانکی, بیمه , حمل و نقل و حقوق بازرگانی , این بازرگانی را قادر ساخته تا به خوبی و در کم ترین زمان هر گونه عملیات تجاری , واردات , صادرات , ترخیص و مشاوره را تحت پوشش خود قرار دهد.

موبایل مرکزی به عنوان قطب مطرح پخش لوازم جانبی با گروهی از مشاورین و کارشناسان خوش فکر و با تجربه آماده ی ارائه خدمات در سر تا سر کشور عزیزمان ایران می باشد

زمان را نمی توان خرید, ما فاصله ها را کوتاه کردیم.

  • بالاترین کیفیت
  • حداکثر سرعت
  • حداقل هزینه

تیم ما

موبایل مرکزی

افتخار پرسنل موبایل مرکزی ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز است

شبانه روز در حال تلاشیم تا دنیای زیباتری را برای شما بسازیم، ما در مجموعه موبایل مرکزی با بیش از یکصد نفر پرسنل آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز هستیم، در راستای اهداف بلند مدت این مجموعه ما مشتاقانه تلاش میکنیم تا بهترینی که میتوانیم باشیم.

رسالت ما

تنها رضایتمندی شماست که به ما حس خوب موفقیت را القا کرده و انگیزه مضاعف به تیم جوان و پر انرژی موبایل مرکزی میدهد امیدواریم سالهای آتی نیز مانند سالهای گذشته بتوانیم رضایت مشتریان عزیز را جلب بنماییم

اکبر اکبری مدیر مجموعه موبایل مرکزی

ما سعی بر این داریم که با آسان کردن انتخاب برای مشتریان عزیز و ارتباط مستقیم با خریداران با استفاده از نقطه نظرات آنها در رفع نیاز های مصرف کنندگان یک قدم در آسایش بیشتر مردم کشور خود داشته باشیم

مدیر توسعه فروشگاه اینترنتی 

گواهی نامه های موبایل مرکزی

موبایل مرکزی مفتخر به دریافت گواهی نامه های متعددی در سالهای فعالیت خود گردیده که برخی از آنها میتوانید مشاهده نمایید.

موبایل کنرکزی گواهینامه هاموبایل کنرکزی گواهینامه هاموبایل کنرکزی گواهینامه ها


سخن موسس دیجی فرست

اکبر اکبری - Akbar Akbari

همه سلیقه ها، تمام نیاز ها، جمع مشتریان

برای من همیشه درک تمامی نیاز های مشتریان، چه در زمینه تنوع ظاهری و چه کیفیت تولیدی مورد توجه و جذاب بوده است. در این خصوص، برطرف کردن این نیاز ها به بهترین وجه ممکن که باعث شکل گرفتن یک رابطه برد-برد بشود؛ چشم انداز شروع کار من بود. در فروشگاه موبایل مرکزی پس از گذشت بیست سال با آپدیت شدن روز به روز، همیشه سعی بر آن داشته ام تا بتوانم بهترین خدمت را به کاربران عزیز ارائه دهم. بنده اکبری اکبری، به عنوان بنیان گذار این کمپانی در سال 1379 اولین شعبه ی موبایل مرکزی را افتتاح کرده و شروع فعالیت دیجی فرست را رقم زدم. با گسترش دادن این کار و کسب، نیازمندی های متفاوت مشتریان گوناگون به دلیل تنوع بالای سلیقه و هم چنین طیف بالای اجناس و رقبا در زمینه لوازم جانبی موبایل را بیشتر و بیشتر احساس کردم. به همین خاطر، به عنوان چشم انداز و ویژن خود، با باز کردن و ایجاد روابط مختلف در کشورهای دیگر، سد یکنواختی و خسته کننده ی محصولات ساده را شکستم.
اکنون که قریب به بیست سال از آغاز این سفر گذشته است؛ تولد شعبه های متفاوت جدید به صورت ثابت و مجازی و در قالبی قوی، از ماحصل قدم برداشتن در مسیر خدمتی متفاوت و ارزش آفرین برای هموطنانم بوده است. در زمینه ی لوازم جانبی موبایل، آپدیت بودن و به روز بودن در حتی کوچک ترین جزئیات، ضروری و مهم است. چرا که با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و بسط تنوع لوازم جانبی؛ نیازهای مشتریان و سبک سلیقه ی آن ها تغییر می کند. بر این اساس، اجابت درخواست های به روز شما کاربران گرامی در اولویت کار بوده و به عنوان ویژن این کمپانی به حساب می آید.
سعی کردم تا بهترین کیفیت و قیمت کالاها را با ساختن اعتباری محکم به دلیل روابط و قراردادهای اساسی و با پایه ای محکم برای دیجی فرست فراهم کنم تا تمام مشتریانم را نه تنها از لحاظ تنوع و کیفیت راضی کنم بلکه شریکی با اطمینان خاطری قوی و با اعتبار برای آنها باشم. با تشکر از همراهی تمام دوستان گرامی، چه در لباس مشتری و چه در لباس استاد و همراه با من قدم برداشته اند؛ شادمانه به عرض شما می رسانم که بهترین خدماتم را می توانند بصورت اینترنتی نیز دریافت نمایند.
تمام همکاران عزیزی که مایل به پخش لوازم جانبی موبایل در سراسر ایران عزیزمان هستند، می توانند با آغاز "همکاری" از پیشنهادات ویژه ی دیجی فرست برخوردار شوند. شما می توانید حتی برای خرید یک محصول از دیجی فرست، تقاضای قیمت فروش عمده لوازم جانبی موبایل را داشته باشید. امیدوارم، با پیوستن به خانواده بزرگ موبایل مرکزی، از همسفری با ما در مسیر پیشرفت و بهبود کیفیت توزیع لوازم جانبی موبایل لذت ببرید.

پاینده و سرفراز باشید
اکبر اکبری