اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

لیست محصولات این تولید کننده Awei

Awei یک نام تجاری حرفه ای و موفق در زمینه multimedia است. این شرکت در سال 1993 میلادی تاسیس و راه اندازی شد و بعد از گذشت چند سال در میان مصرف کنندگان، به خصوص کاربرانی که در دنیای لوازم جانبی موبایل و لوازم جانبی کامپیوتر به دنبال هندزفری ها و هدفون های با کیفیت و حرفه ای بودند، محبوب شد.


برند Awei بعد از سال 2002 به عنوان یک برند بر جسته کالاهای اکترونیک هوشمند در بازار معرفی شد. از زمان ورود awei به بازار، مدیران ارشد آن تصمیم گرفتند که فرهنگ اصلی کره جنوبی را با ایده های سادگی اروپایی ادغام کرده و به عنوان سبک اصلی خود در طراحی محصولاتشان به کار ببرند.


شرکت awei توسعه محصولات نوآورانه، ادغام موسیقی با زندگی و مد، بهره گیری از تکنولوژی های فوق العاده در سطح جهانی، ارتباط صادقانه با مشتریان، قیمت مناسب در ارائه محصولات را جزء اصول کار خود قرار داده است و به همین خاطر در میان سایر کمپانی های هم رده خود محبوبیت بیشتری دارد.


کارخانه اصلی تولید محصولات Awei با مساحتی بیش از 6000 مترمربع در شهر Longhua ، واقع در کشور پهناور چین قرار دارد. این کارخانه از تولیدی های مختلفی تشکیل شده است و دارای دستگاه های پیشرفته تولید، ابزار های دقیق تست، خطوط مونتاژ قدرت مند و توانایی تولید انبوه را دارا است. همچنین این شرکت حق اختراع مالکیت معنوی را برای بیشتر تولیدات خود اعمال می کند. علاوه بر این مورد تمام کالاهای این برند دارای گواهی نامه کیفیت و اعتماد ISO9001 است.


هم اکنون بعد از گذشت یکدهه فروش خارجی، این شرکت توانسته در 24 کشور دنیا نمایندگی های متعدد فروش راه اندازی کند. و سهم قابل توجهی از بازار لوازم جانبی را در کشورهای هدف خود به دست آورد.


در آخر باید افزود که کالاهای این شرکت نظیر هدفون ها و هدست ها و ... در سایت های معتبر اینترنتی همچون ebay , amazon , t-mobile , yodobashi که در حوزه لوازم جانبی موبایل وارد شده اند نیز به فروش می رسد.

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.