اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

شارژر تایپ سی 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

شارژر Type-C

با پیشرفت روزافزون محصولات الکترونیک و همچنین دوچندان شدن اهمیت کیفیت و سرعت بالا در انتقال دیتا محصولی جدید رو نمایی شد به نام USB Type-C ، که نه تنها سرعت بالاتری نسبت به کانکتور میکرو یو اس بی دارد بلکه دارای کیفیت ساخت بسیار بهتر و سرعت بالایی در انتقال دیتا و شارژ بهتر و سریع تر دارد. با روی خوش نشان دادن کاربران به این تکنولوژی حتی شرکت های سازنده لپ تاپ هم از سال 2015 شروع به قرار دادن پورت تایپ سی برای شارژ قرار دادند و تقریبا تمام شرکت های سازنده گوشی موبایل به جز اپل از این کانکتور استفاده می کنند.ولی باید دقت کرد که با بیشتر شدن تقاضا ، محصولات غیراصل هم زیاد شده است و بهتر است که قبل از خرید به جریان خروجی ، توان خروجی و قابلیت پشتیبانی از فست شارژ دقت کنید. همچنین اگر محصولی که خرید می کنید دارای گارانتی هم باشد و از یک مرجع معتبر خرید کنید که دردسری هم در آینده نخواهید داشت.

خرید شارژر تایپ سی

اگر مایل به خرید به صورت اینترنتی باشیسد باید دقت کنید که مرجعی که از آن خرید می کنید دارای نماد الکترونیک ، مغازه ای واقعی و سابقه ای درخشان داشته باشد تا بدون دغدغه خرید کنید و درصورت بروز هرگونه مشکلی بتوانید محصول را مرجوع کنید. موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع شارژر های تایپ سی مفتخر است که سابقه ای بیش از 20 سال در واردات و فروش  لوازم جانبی دارد و فروشگاهی شناخته شده و معتبر است. در صورتی که هر سؤالی مرتبط با محصول داشتید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

پخش شارژر تایپ سی

همکاران گرامی با مراجعه به صفحه ارتقا حساب به همکار و ارتقای رایگان حساب خود از قیمت های عمده باخبرشوند و بدون محدودیت در تعداد از موبایل مرکزی خرید کنند.

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  تعداد درگاه خروجی
  کابل
  نوع اتصال کابل
  نوع اتصال
  مناسب برای
  نوع کابل
  قابلیت نصب آسان
  نوع رابط
  نوع کانکتور
  نوع درگاه
  سازگار با