اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

لوازم ساعت هوشمند 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لوازم ساعت هوشمند

موقعی که ساعت های هوشمند روانه بازار شد هیچکس فکرش را نمیکرد که تا این حد مورد استقبال همگان قرار بگیرد و روز به روز استفاده از این ساعت های بیشتر شود. یکی از دلایل اصلی استفاده از این نوع ساعت امکانات فراوان از قبیل نشان دادن ضربان قلب ، دیدن و پاسخ دادن به پیام ها و حتی مکالمه و در بعضی از موارد عکس گرفتن می باشد. اما این وسایل هم مانند تمام وسایل الکترونیک نیاز به مراقبت و محافظ است. و همچنین بند های این ساعت ها هم به صورت جداگانه ، طرح ها و تنوع محصولی مختلفی دارد که مشتری بنابر مصرف و نیازش می تواند آن ها را تهیه کند.از مجموعه وسایل محافظی این ساعت ها می توان به گلس صفحه اصلی ، محافظ زیر ساعت اشاره کرد که همانند محافظ صفحه اصلی موبایل این گلس ها هم انواع و سایزهای مختلفی دارند.

خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند

همانند لوازم جانبی تلفن همراه برای این محصولات هم بهتر است کمی با احتیاط عمل کنید و کیفیت را فدای کمیت نکنید.برای خریدی مطمئن تر می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و سؤالات مرتبط را با ما در میان بگذارید.

پخش لوازم ساعت هوشمند

موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع لوازم ساعت هوشمند این امکان را فراهم دیده است که همکاران بتوانند با مراجعه به صفحه همکاری و ارتقای حساب خود به همکاری ، با بهترین قیمت و بدون محدودیت در تعداد به صورت عمده خریداری کنند.

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  قیمت
  مناسب برای گوشی‌های برند
  مناسب برای
  قابلیت نصب آسان
  مقاوم در برابر ضربه
  جلوگیری از انعکاس نور
  جلوگیری از ایجاد خط وخش