لیست محصولات این تولید کننده Jabra

شرکت جبرا (Jabra) در سال 1983 در ایالت یوتا آمریکا به نام شرکت نورکام (لوازم الکترونیکی) تاسیس شد. این شرکت در زمینه توسعه فن آوری های گوش های رادیویی و میکروفون فعالیت داشت. در تاریخ 3 ژانویه 1993 شرکت Jabra تاسیس شد، دفتر مرکزی این شرکت بزرگ در کوپنهاگ دانمارک واقع شده است.


شرکت جبرا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان هندزفری و هدست می باشد، که دفتر مرکزی این کمپانی در کوپنهاگ دانمارک واقع می باشد و فعالیت خود در این راستا را از سال 2006 میلادی آغاز نموده است. شرکت جبرا تولیدکننده اولین میکروفون و اسپیکر به صورت یکپارچه و با قابلیت کار در هوا می باشد که EarGels نام گرفت . این شرکت بعدها بر روی بلوتوث ، هدست و هدفون تمرکز نمود و در این زمینه توانسته است موفقیت های بیشماری کسب نماید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • هندزفری بلوتوث ازجمله مواردی که برای بسیاری از افراد اذیت کننده است و منجرمی‌شود انجام کار خود را متوقف کنند، دریافت یک تماس می باشد. برای بسیاری از افراد، هندزفری بلوتوث نوعی وسیله تجملی و غیرضروری می باشد اما برای بسیاری دیگر که روزانه تماس‌های تلفنی زیادی دارند، می‌تواند زندگی‌شان را تغییر از لحاظ زمانی تغییر دهد.

  69,600 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 • هندزفری بلوتوث ازجمله مواردی که برای بسیاری از افراد اذیت کننده است و منجرمی‌شود انجام کار خود را متوقف کنند، دریافت یک تماس می باشد. برای بسیاری از افراد، هندزفری بلوتوث نوعی وسیله تجملی و غیرضروری می باشد اما برای بسیاری دیگر که روزانه تماس‌های تلفنی زیادی دارند، می‌تواند زندگی‌شان را تغییر از لحاظ زمانی تغییر دهد.

  306,000 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!

لیست مقایسه محصولات

انصراف