اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

آداپتور (کلگی) 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

آداپتور

آداپتور ، وسیله ای که در سال های گذشته استفاده از آن بیش از پیش شده است و در عصر کنونی در انواع مختلفی به بازار عرضه شده است در صورتی که در قدیم فقط یک مدل بود و فقط متصل به کابل شارژر بود ، اما اکنون تقریبا تمام کلگی های موجود بازار از کابل شارژر جدا هستند. این کار مزیت بزرگی دارد و آنهم اینست که در صورتی که کابل شارژر خراب شود دیگر نیازی به به تعویض کل شارژر نیست و فقط باید کابل شارژر را تعویض کنید و یک کابل جدید خریداری کنید که در صورت نیاز می توانید با مراجعه به بخش کابل شارژر و فیلتر موارد مورد نظر همچون جریان خروجی و یا نوع رابط خیلی سریع و آسان خرید نمایید.

سربرق های حال حاضر بازار دو پورت مختلف دارند ، یکی USB و دیگری PD که خروجی های پی دی قطعا فست شارژ هستند و دارای سرعت بالاتری نسبت به خروجی یو اس بی هستند ولی خروجی USB هم دارای توان های خروجی مختلف از 5 وات تا 18 وات هستند که بنابر نیاز خود می توانید انتخاب نمایید.

خرید و پخش عمده آداپتور

برای خرید شارژر باید به جز موارد بالا به مواردی همچون گارانتی و کیفیت ساخت محصول نیز دقت شود. موبایل مرکزی ، نمایندگی انحصاری برند های جرلکس ، یوشیتا ، کالیو ، دودا و ... تمام محصولات این برندها را با 6 ماه گارانتی به فروش می رساند و تماما تضمین کیفیت محصولات خود را دارد . به جز موارد بالا موبایل مرکزی به طور مسقیم آداپتور اصلی سامسونگ و شیائومی را هم به فروش می رساند.

شما کاربر محترم می توانید به صورت اینترنتی ، تلفنی و یا حضوری از موبایل مرکزی خرید نمایید و درب منزل و یا محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

جستجوی پیشرفته