اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

شارژر فندکی 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

شارژر فندکی ماشین

مواقعی شده که در مسافرت و ماشین هستید و پریز برق یا پاوربانک ندارید ویا شارژ پاوربانکتان تمام شده است ؛ اینجاست که شارژر های فندکی به کمک می آیند. شارژر های فندکی می توانند به فندک ماشین متصل شوند و یک تا چند خروجی بدهند که معمولا USB است و به صورت ساده و یا فست شارژ هستند. این مدل شارژر برق خود را از برق خودرو میگیرد و تبدیل به ولتاژ قابل استفاده برای باتری های شارژ شونده می کند.

یکی از مواردی که باید دقت کنید اینست که از شارژر های فندکی بی کیفیت استفاده نکنید زیرا هم به باتری ماشین و هم به باتری گوشی آسیب های جدی میرساند.

خرید انواع شارژر فندکی ماشین

برای خرید شارژر فندکی باید به نکاتی از قبیل ولتاژ خروجی ، توان خروجی ، تعداد پورت خروجی و گارانتی معتبر دقت کنید.  این شارژر ها دارای دو نوع فست شارژر و با شارژر معمولی هستند و همین امر باعث می شود تا تفاوت زیادی در زمان شارژ شدن گوشی داشته بکند. در صورتی که گوشی شما فست شارژ است بهتر است از شارژر فست استفاده کنید چرا که هم قابلیت تنظیم آمپرخروجی دارد و هم به دلیل نسل جدید بودن و سرعت بالا در انتقال توان خیلی سریعترمی تواند عملیات شارژ دهی را به انجام رساند. ما در مقاله " آیا شارژر فندکی به باتری آسیب می زند " تمام معایب و محاسن انواع شارژر فندکی را ذکر کردیم که می توانید از این مقاله برا بالا بردن سطح اطلاعاتتون بهره ببرید.

پخش انواع شارژر فندکی ماشین

یکی از پرمصرف ترین لوازم جانبی برای کسانی که زیاد سفر میکنند ، شارژر فندکیست . همکاران عزیز با تنوجه به نیاز خود می توانند از طریق همین صفحه تمام شارژر های فندکی را مشاهده کنند.همچنین شما همکار محترم می توانید با ارتقای حساب کابری به همکاری به صورت اینترنتی شارژر های فندکی را با بهترین قیمت و بدون محدودیت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع شارژر فندکی خریداری کنید .

جستجوی پیشرفته