اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

گلس ( محافظ صفحه نمایش ) 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

پخش عمده گلس

گلس ها جزو محصولاتی هستند که تنوع و کیفیت بسیار زیادی دارند و بهتر است از جایی خرید کنید که کالای دست اول دارد و خود وارد کننده انواع گلس به خصوص گلس های سرامیکیست که این موضوع اطمینان خاطری به شما میدهد که خریدی مطمئن می کنید.موبایل مرکزی ، واردکننده و مرکز پخش عمده گلس مفتخرست که برای مشتری نهایت احترام را قائل است و به هر تعداد که بخواهد از هر محصول برای او به جای جای ایران عزیز ارسال میکند.به خاطر اینکه این گلس ها کاملا مصرفی هستند ، مصرف آنها بسیار بالاست و همین امر باعث شده که تمام صنف مربوط به موبایل حداقل چند مورد از آن را داشته باشند و به فروش برسانند.معدود واردکننده هایی هستند که قیمت کاملا دسته اول دارند و خرید از این پخش کننده های گلس به طبع خیلی به صرفه تر است.

انواع گلس یا محافظ صفحه

گلس ها انواع مختلفی دارند که وظیفه همه آن ها مراقبت از صفحه گوشیست ولی تفاوت هایی هم دارند که در اینجا به چند مورد از این تفاوت ها می پردازیم.شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به مقاله تفاوت انواع گلس در وبلاگ موبایل مرکزی مراجعه کنید.

گلس سرامیکی : در حال حاضر پرطرفدار ترین نوع محافظ صفحه همین گلس های سرامیکیست که دارای دو نوع مات و شفاف می باشد و ویژگی بارز آنها مقاومت بسیار بالا و نشکن بودن آنهاست.

گلس پرایوسی : اگر دیگر خسته شده اید که وقتی از موبایل خود استفاده می کنید ، دیگران چشمشان به صفحه گوشی شماست ، وقت آن رسیده که گلس پرایوسی خرید کنید.

گلس آنتی بلو : نور آبی صفحه تلفن همراه ، جزو نورهاییست که برای چشم خیلی مضر است و اگر رفع این مشکل برای شما حائز اهمیت است پس بهتر است که هرچه زودتر گلس آنتی بلو خریداری کنید.

خرید عمده گلس

همکاران محترم می توانید با مراجعه به صفحه ارتقا حساب کاربری و تبدیل حساب خود به همکار، از قیمت پخش عمده گلس باخبر بشوند و بدون دغدغه کالای دست اول با بهترین قیمت ممکن را از موبایل مرکزی ، وارد کننده و مرکز پخش عمده گلس خرید کنند.

خرید عمده شما دارای چند سطح خواهد بود و بنا به تعداد خریداری شده از جانب شما ، قیمت ها به نفع خریدار مناسب تر می‌شود ، چراکه ما بر این باوریم با به حداقل رساندن سود خود و بالا بردن رضایت مشتریان می توانیم مشتریان وفادار بسیار بیشتری داشته باشیم و همین امر مارا در انجام رسالت خود که رضایت حداکثری مشتریان است نزدیک تر می کند.

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  مخصوص مدل
  مناسب برای گوشی‌های برند
  قابلیت نصب آسان
  مقاوم در برابر ضربه
  جلوگیری از انعکاس نور
  جلوگیری از ایجاد خط وخش
  دارای محافظ برای قسمت