لیست محصولات این تولید کننده KP

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • پاوربانک  ها قابلیت و توانایی شارژ کردن هر گونه دستگاهی رو که از طریق  پورت  USB یو اس بی شارژ شود را دارد. 

  458,000 تومان 478,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  تخفیف تا 1399-08-22
  بیشتر
  موجود
 • پاور بانک‌ها معمولا در سایزها و ظرفیت‌های گوناگون قابل استفاده هستند و برای اکثر دستگاه‌های دیجیتال مناسب هستند و از تنوع بالایی نیز برخوردار هستند.

  287,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • از  دیگر ویژگی های اصلی پاوربانک ها مقدار و میزان شارژ دهی آن می باشد که برحسب آمپر ساعت اندازه گیری می شود. به عنوان مثال پاوربانک 11600 میلی آمپر ساعتی، به این معنا است که این دستگاه در یک ساعت، 11600 میلی آمپر توان شارژ دهی دارد و می تواند گوشی همراهی با باطری 2800 میلی آمپری را حدودا 4 بار شارژ نماید. پس در هنگام خرید حتما به مقدار شارژ دهی پاوربانک...

  220,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یکی از راه حل های  مهم که مورد توجه و استقبال کاربران قرار گرفته است استفاده کردن از پاور بانکمی باشد. همانگونه که از اسمش پیداست، پاور بانک ها در حقیقت یک منبع ذخیره‌سازی انرژی هستند که می‌توانید آن را به آسانی جابجا کرد. نام آن از دو لغت لاتین پاور و بانک گرفته شده که به معنی بانک انرژی می باشد.

  768,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نکته مهم درباره حفظ کردن شارژ پاوربانک‌ها ، شرایط و نسبت درجه حرارت محیط نگهداری آنها است.این امر برروی کیفیت و کارایی پاوربانک‌ها تاثثیرمستقیم دارد، بطورمثال اگرشما مدت زمان زیادی پاوربانک را درون ماشین ودردرجه حرارت بالا جای دهید مطمئن باشید بر روی پاوربانک تاثیر منفی می گذارد و موجب تخلیه شارژ درون آن و آسیب به آن میشود.

  377,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یک پاوربانک خوب باید شارژ موجود داخل خود را حدود ۳ تا ۶ ماه بدون کم شدن داخل خود نگه دارد اما برای پاوربانک‌های بی کیفیت این زمان به کمتراز۴ تا ۶ هفته کم می شود.

  478,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ظرفیت انواع  پاوربانک ها در خقیقت به میزان توانایی پاوربانک در ذخیره انرژی الکتریکی درمقیاس میلی آمپر را گویند.بنابرظرفیت پاوربانک‌ها میتوان دستگهای متفاوتی را با آن‌ها شارژ نمود.

  551,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  هرپاوربانک باید یک مینی سوکت یو اس بی (Mini USB) ورودی جهت شارژخود داشته باشد تا انرژی الکتریکی جهت ذخیره درخود را دریافت نماید، این انرژی از یک پورت یواس بی (USB) که به برق یا کامپیوتر شخصی وصل می شود و تامین میگردد.

  369,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ظرفیت و شدت جریان خروجی هر پاوربانک، جزو پارامترها و گزینه های مهم در انتخاب پاوربانک می باشند. شدت جریان خروجی پاوربانک می‌تواند بسیار مختلف باشد و با توجه‌به نیازمندی خود باید پاوربانک مورد نظرتان را تهیه نمائید. 

  783,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  ظرفیت هر پاوربانک نشان دهنده ی این است که چندین بار می‌توانید با پاوربانک باتری دستگاه خود را شارژ نمائید. 

  420,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یکی از نکات مهم که باید قبل از خریدن پاوربانک به آن توجه داشته باشید، ظرفیت آن می باشد. اولین و مهم‌ترین مشخصه‌ی پاوربانک‌های طرفیت آن‌ است که با واحد میلی‌آمپرساعت (mAh) مشخص می شود ظرفیت  این پاوربانک 10000 میلی آمپر ساعت است. 

  572,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  پاوربانکی که مخصوص گوشی هوشمند و تبلت است : این گونه از پاوربانک‌ها در ظرفیت‌های متنوع و با میزان جریان و ولتاژ متناسب با گوشی‌های هوشمند طراحی شده‌اند و قدرت شارژ کردن باتری تلفن همراه را دارند.

  333,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پاوربانک ها نوعی باتری یدک یا اضافی هستندکه در صورت تمام شدن شارژ باتری دستگاه هوشمند، می‌توانید با کمک آن دستگاه خود را مجددا شارژ نمائید. پاوربانک با نام‌های دیگر همچون شارژر همراه هم شناخته شده اند.

  558,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • استفاده کردن از سرویس اینترنت های موبایل و روشن بودن WiFi شارژ را به شدت کم می کند و هیچ چیز بدتر از این نیست که در وسط کار و در شرایطی که به تبلت و یا تلفن همراه خود نیاز دارید خاموش شود که در این صورت که دسترسی به پریز و شارژ کردن ندارید ، پاوربانک ها به کمک شما می آیند.

  350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پاوربانک‌ها در ظرفیت‌های متنوعی طراحی و ارائه می‌گردند. این ظرفیت که با واحد میلی آمپر ساعت (mAh) ذکر می‌شود ظرفیت کل باتری‌ها‌ (از جمله باتری پاوربانک‌ها و گوشی‌ها) را مشخص مینماید. 

  369,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پاوربانک ها دارای یک باتری بزرگ هستند که کاربر می‌تواند آن را با خود حمل نموده و زمانیکه ‌که به منبع برق دیگری دسترسی ندارد از آن برای شارژ گوشی یا سایر دستگاه‌های الکترونیکی خود استفاده نماید. 

  355,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اکثر پاوربانک ها یک درگاه ورودی اختصاصی برای دریافت شارژ و شارژ شدن خود پاور بانکدارد. پاور بانک می تواند توسط یک سوکت USB روی کامپیوتر شارژ شود اما اگر برای این کار از پریز برق استفاده شود سریع تر خواهد بود.

  652,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اکثر مردم از مشکلات اساسی گوشی‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های الکترونیکی طی سال‌های اخیر اصلاح شده است، اما مشکل اساسی باتری دستگاه‌ها و ناکافی بودن شارژ آن‌ها همچنان برای بسیاری از کاربران آزاردهنده و اذیت کننده می باشد. برای مقابله با این مشکل می‌توان از پاوربانک استفاده نمود.

  551,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پاور بانک‌ها در سایزها و ظرفیت‌های مختلف قابلیت استفاده برای اکثر دستگاه‌های دیجیتال بوده و از تنوع بالایی نیز برخوردار هستند.

  558,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پاور بانک ها ، با اسم های دیگری مانند شارژر های همراه یا پاور باتری نیز شناخته شده اند.

  899,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این پاوربانک ها تقریبا برای هر دستگاهی که با USB-Charge شارژ می شوند, قابل استفاده هستند. 

  551,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با همراه داشتن پاور بانک می توانید دستگاه های خود را شارژ کنید در حالی که به پریز دسترسی ندارید.

  275,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پاور بانک ها وسیله هایی قابل حمل می باشند که مشتمل بر باتری های خاص برای استفاده هایی مخصوص با مدار های ویژه جهت کنترل جریان می باشند. پاور بانک ها برای شما این امکان را ایجاد می کنند که انرژی الکتریکی را در خود ذخیره کرده و سپس در مواقع نیاز شارژ ذخیره شده را به موبایل شما انتقال یدهد.

  638,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • آن چه بیشتر از هر چیز دیگر برای افراد موفق مهم و حیاتی جلوه می کند, ارتباطاتتشان با دیگر افراد در زندگی روزمره می باشد گجت هایی مثلگوشی و ساعت هوشمند, تبلت , مودم های همراه همه و همه به شما کمک می کنند تا در هر جایی که می باشید با عزیزانتان در ارتباط باشید, ایمیل خود را چک کنید, اخبار را دریافت کرده و همواره به روز باشید ولی اگر شارژ گوشی شما به پایان...

  573,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • پاور بانک فست KP مدل PD-16 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت با رنگ مشکی زیبا از جنس مرغوب و با کلاس وزنی 100 تا 200 گرم در دیجی فرست عرضه می شود. این پاور بانک دارای شدت جریان خروجی 2.0 آمپر است. بهترین کاربری این پاور بانک برای تلفن های همراه هوشمند و تبلت است.

  500,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پاور بانک KP مدل WP-12 ظرفیت 10000میلی آمپر ساعت با رنگ مشکی زیبا از جنس مرغوب برای روکش بیرونی تولید شده است. پاور بانک KP مدل WP-12 ظرفیت 10000میلی آمپر بر ساعت قادر است تا بیشتر از 48 ساعت به شارژ تلفن همراه شما بپردازد. 

  577,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با پاور بانک فست KP مدل KP-06 ظرفیت 5000میلی آمپر ساعت در هر زمان و مکان گوشی خود را به راحتی شارژ کنید.

  180,000 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • با پاور بانک KP مدل KP-012 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت در هر زمان و مکان گوشی خود را به راحتی شارژ کنید

  249,600 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف