اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

لیست محصولات این تولید کننده KALIO

کالیو ، نام برندی چینی و باکیفیت است که دارای 6 ماه گارانتی می باشد.

موبایل مرکزی ، نماینده رسمی محصولات KALIO تمام محصولات این برند را با 6 ماه گارانتی به فروش می رساند. برند کالیو ، برندی اصل ، با کیفیت و پر تنوع است که دارای محصولاتی همچون هندزفری با سیم ، هندزفری بلوتوثی ، شارژر و ... است.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • شارژر فندکی 3USB که از اسم آن معلوم می باشد، شارژر فندکی ماشین برای آن طراحی شده که شما بتوانید گوشی هوشمند خود را داخل ماشین شارژ کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • در دنیایی با تکنولوژی امروز محصولات و کالاهای پیشرفته به یک منبع تغذیه احتیاج دارند.شارژر دیواری یکی از وسایل مهم برای تغذیه و شارژ یک کالای دیجیتال و با تکنولوژی روز به محسوب می آیند. معمولا شارژرهای دیواری به همراه یک کابل یو اس بی یا تایپ سی همراه خود گوشی موبایل در جعبه قرار داده اند و در اختیار کاربر قرار داده شده اند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • آداپتور شارژر KALIO مدل HC-22 از جمله ی آداپتور های قدرتمند در زمینه ی فست شارژ یا همان شارژ سریع است. شما میتوانید این آداپتور دارای دو پورت خروجی  USB  را از فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل دیجی فرست با بهترین قیمت تهیه فرمایید. البته قبل از خرید توجه نمایید تا دستگاهتان قابلیت فست شارژ را داشته باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هندزفری Kalio مدل EP-15 ویژگی های اصلی محصول:دو گوش دارای کلید های تنظیم صدا و قطع و وصل کردن مکالمات و موسیقی 6 ماه گارانتیپخش هندزفری موبایل مرکزی ، مرکز پخش هندزفری کالیو ، تمام محصولات این برند را با 6 ماه گارانتی و با بهترین شرایط به صورت عمده و تکی به فروش می رساند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هندزفری Kalio مدل EP-65

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • آداپتور شارژر KALIO مدل HC-30 یکی از آداپتور های پیشرو در زمینه شارژ سریع است. شما میتوانید این آداپتور را که دارای دو پورت خروجی  USB  است از دیجی فرست با بهترین پیشنهادات ویژه تهیه فرمایید. البته توجه فرمایید که دستگاه شما قابلیت شارژ سریع یا همان فست شارژ را داشته باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شارژر فندکی Kalio مدل BY02 ویژگی های اصلی محصول :2.4 آمپر جریان خروجی 2 پورت خروجی یو اس بی 6 ماه گارانتی فست شارژپخش شارژر فندکی : موبایل مرکزی تمام شارژر های فندکی کالیو خود را با 6 ماه گارانتی و به صورت عمده و با بهترین قیمت به فروش می رساند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شارژر فندکی Kalio مدل  BY01 ویژگی های اصلی محصول :فست شارژ استفاده از تکنولوژی کوالکام 3 18 وات توان خروجی 5 آمپر جریان خروجی یک پورت خروجی یو اس بی 6 ماه گارانتیپخش شارژر فندکی موبایل مرکزی ، شارژر های فندکی برند کالیو خود را با 6 ماه گارانتی و به صورت عمده و تکی به فروش می رساند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هندزفری Kalio مدل EP-20 ویژگی های اصلی :2 گوش 6 ماه گارانتی خروجی تایپ سی کلید تنظیم صدا

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کابل شارژر تایپ سی Kalio مدل SJ07-TC ویژگی های اصلی محصول :5.1 آمپر جریان عبوری 6 ماه گارانتی کابل فلزی یک متر طول کابل

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کابل شارژر میکرو یو اس بی Kalio مدل SJ07-V8 ویژگی های اصلی محصول :5.1 آمپر جریان عبوری 6 ماه گارانتی کابل فلزی یک متر طول کابل

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کابل شارژر آیفون Kalio  مدل SJ01-i6 ویژگی های اصلی :120 متر طول کابل 5 آمپر جریان عبوری 6 ماه گارانتی روکش برزنت کابل یو اس بی به آیفونی

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کابل شارژر تایپ سی Kalio مدل SJ01-TC ویژگی های اصلی محصول :فست شارژ 5 آمپر جریان خروجی رابط تایپ سی 6 ماه گارانتی 120 سانتی متر طول کابلپخش کابل شارژر در موبایل مرکزی ، این امکان فراهم دیده شده تا بتوانید به سادگی به صورت اینترنتی ، تلفنی و یا حضوری عمده و یا تکی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کابل شارژر تایپ سی Kalio مدل SJ05-TC

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • آداپتور فست Kalio مدل HC-20 ویژگی های اصلی :2.4 آمپر جریان خروجی 2 پورت خروجی یو اس بی 6 ماه گارانتی

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شارژر فندکی Kalio مدل CC-03 با کابل تایپ سی ویژگی های اصلی :3 آمپر جریان خروجی فست شارژ به همراه کابل تایپ سی 6 ماه گارانتی

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کابل شارژر آیفونی Kalio مدل SJ05-i6 ویژگی های اصلی محصول :یک متر طول کابل 5.1 آمپر جریان خروجی تبدیل یو اس بی به آیفونی ( لایتنینگ) 6 ماه گارانتیپخش کابل شارژر موبایل مرکزی این امکان را فراهم دیده تا بتوانید اینترنتی به صورت عمده و تکی انواع کابل شارژر کالیو را با 6 ماه گارانتی خرید نمایید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هندزفری بلوتوثی Kalio مدل EP-200 ویژگی های اصلی محصول :تک گوش کیفیت صدای بسیار بالا استفاده از بلوتوث ورژن 5 6 ماه گارانتیپخش هندزفری بلوتوثی موبایل مرکزی ، نماینده انحصاری محصولات کالیو ، تمام هندزفری های بلوتوثی خود را با 6 ماه گارانتی و با بهترین کیفیت به فروش می رساند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کابل شارژر آیفونی Kalio مدل SJ07-I6 ویژگی های اصلی محصول :کابل فلزی 5.1 آمپر جریان عبوری 6 ماه گارانتی 1 متر طول کابل

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هدست، هدفون و هندزفری انواع گوناگونی را داراهستند که  وسیله هایی می باشند در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت. اینجا  هندزفری کالیئو یاKALIO مدل EP-02 را مشاهده میکنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • اینجا هندزفری کالیو KALIO مدل EP-06 را مشاهده میکنید. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی هستند در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • اینجا  هندزفری کالیو KALIO مدل EP-111 را مشاهده میکنید. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری هستند که با وجود عملکرد و کارایی  و توانایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت. باخرید و امتحان کردن این هندزفری از کیفیت و...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • اینجا هندزفری کالیو KALIO مدل EP-58 را مشاهده میکنید که دارای کیفیت صدای بالا و طراحی منحصر به فردی میباشد. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 •  کالیو KALIO مدل EP-22  جز هندزفری های خاص و باکیفیت بالای شنیداری می باشد. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هندزفری کالیو KALIO مدل EP-01-I6  که با خرید آن میتوانید از آن لذت برده و نظر خود را درباره آن با مابه اشتراک بگذارید. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هندزفری KALIO مدل EP-06 با طراحی و کیفیت ساخت خوب در دسترس شما کاربران برای خرید می باشد. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • این کابل شارژر مناسب گوشی های اندرویدی و با درگاه تایپ سی Type-C مناسب است.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • این کابل شارژر مناسب گوشی های اندرویدی و با درگاه میکرو یو اس بی micro-usbمیباشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف