لیست محصولات این تولید کننده KALIO

کالیو ، نام برندی چینی و باکیفیت است که دارای 6 ماه گارانتی می باشد.

موبایل مرکزی ، نماینده رسمی محصولات KALIO تمام محصولات این برند را با 6 ماه گارانتی به فروش می رساند. برند کالیو ، برندی اصل ، با کیفیت و پر تنوع است که دارای محصولاتی همچون هندزفری با سیم ، هندزفری بلوتوثی ، شارژر و ... است.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • هندزفری Kalio مدل EP-15 ویژگی های اصلی محصول:دو گوش دارای کلید های تنظیم صدا و قطع و وصل کردن مکالمات و موسیقی 6 ماه گارانتیپخش هندزفری موبایل مرکزی ، مرکز پخش هندزفری کالیو ، تمام محصولات این برند را با 6 ماه گارانتی و با بهترین شرایط به صورت عمده و تکی به فروش می رساند.

  119,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  Sleeping Music Earphone مناسب برای موزیک گوش دادن در زمان خواببه دلیل بافت نرم و ارتجاعی بدنه آن که داخل گوش قرار میگیرد برای موزیک گوش دادن به هنگام خواب مناسب است.

  279,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • شارژر فندکی Kalio مدل BY02 ویژگی های اصلی محصول :2.4 آمپر جریان خروجی 2 پورت خروجی یو اس بی 6 ماه گارانتی فست شارژپخش شارژر فندکی : موبایل مرکزی تمام شارژر های فندکی کالیو خود را با 6 ماه گارانتی و به صورت عمده و با بهترین قیمت به فروش می رساند.

  85,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • شارژر فندکی Kalio مدل  BY01 ویژگی های اصلی محصول :فست شارژ استفاده از تکنولوژی کوالکام 3 18 وات توان خروجی 5 آمپر جریان خروجی یک پورت خروجی یو اس بی 6 ماه گارانتیپخش شارژر فندکی موبایل مرکزی ، شارژر های فندکی برند کالیو خود را با 6 ماه گارانتی و به صورت عمده و تکی به فروش می رساند.

  129,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • هندزفری Kalio مدل EP-12 ویژگی های اصلی محصول : هندزفری باسیم درگاه خروجی تایپ سی دارای دو کوشی 6 ماه گارانتی پخش انواع هندزفری موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع هندزفری ، تمام هندزفری های خود را با 6 ماه گارانتی و به صورت عمده و تکی به فروش می رساند.

  127,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • هندزفری Kalio مدل EP-20

  149,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل شارژر میکرو یو اس بی Kalio مدل SJ07-V8

  119,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل شارژر تایپ سی Kalio مدل SJ07-TC

  119,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل شارژر آیفونی Kalio مدل SJ07-I6

  125,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل شارژر آیفون Kalio  مدل SJ01-i6

  75,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل شارژر تایپ سی Kalio مدل SJ01-TC ویژگی های اصلی محصول :فست شارژ 5 آمپر جریان خروجی رابط تایپ سی 6 ماه گارانتی 120 سانتی متر طول کابلپخش کابل شارژر در موبایل مرکزی ، این امکان فراهم دیده شده تا بتوانید به سادگی به صورت اینترنتی ، تلفنی و یا حضوری عمده و یا تکی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

  76,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل شارژر تایپ سی Kalio مدل SJ05-TC

  89,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل شارژر آیفونی Kalio مدل SJ05-i6 ویژگی های اصلی محصول :یک متر طول کابل 5.1 آمپر جریان خروجی تبدیل یو اس بی به آیفونی ( لایتنینگ) 6 ماه گارانتیپخش کابل شارژر موبایل مرکزی این امکان را فراهم دیده تا بتوانید اینترنتی به صورت عمده و تکی انواع کابل شارژر کالیو را با 6 ماه گارانتی خرید نمایید.

  87,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کابل شارژر میکرو یو اس بی Kalio مدل SJ05-V8 ویژگی های اصلی محصول :دارای یک متر طول کابل تبدیل یو اس بی به میکرو یو اس بی ( اندرویدی ) 5.1 آمپر جریان خروجی 6 ماه گارانتیپخش کابل شارژر برای خرید عمده کابل های شارژر باید ابتدا در موبایل مرکزی حساب خود را به همکار ارتقا دهید ، سپس به هر تعداد که میخواهید و با بهترین قیمت و شرایط خرید نمایید.

  80,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • هندزفری بلوتوثی Kalio مدل EP-200 ویژگی های اصلی محصول :تک گوش کیفیت صدای بسیار بالا استفاده از بلوتوث ورژن 5 6 ماه گارانتیپخش هندزفری بلوتوثی موبایل مرکزی ، نماینده انحصاری محصولات کالیو ، تمام هندزفری های بلوتوثی خود را با 6 ماه گارانتی و با بهترین کیفیت به فروش می رساند.

  440,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • هندزفری بلوتوثی Kalio مدل EP-210 ویژگی های اصلی :تک گوشی بهره مندی از بلوتوث 5 6 ماه گارانتی کیفیت بالاپخش هندزفری بلوتوثی شما همکاران محترم می توانید عمده و تکی انواع هندزفری کالیو را با 6 ماه گارانتی از موبایل مرکزی خریداری کنید.

  195,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • هدست، هدفون و هندزفری انواع گوناگونی را داراهستند که  وسیله هایی می باشند در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت. اینجا  هندزفری کالیئو یاKALIO مدل EP-02 را مشاهده میکنید.

  120,000 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 • اینجا هندزفری کالیو KALIO مدل EP-06 را مشاهده میکنید. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی هستند در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت.

  120,000 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 • اینجا  هندزفری کالیو KALIO مدل EP-111 را مشاهده میکنید. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری هستند که با وجود عملکرد و کارایی  و توانایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت. باخرید و امتحان کردن این هندزفری از کیفیت و...

  119,000 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 • اینجا هندزفری کالیو KALIO مدل EP-58 را مشاهده میکنید که دارای کیفیت صدای بالا و طراحی منحصر به فردی میباشد. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت.

  117,000 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 •  کالیو KALIO مدل EP-22  جز هندزفری های خاص و باکیفیت بالای شنیداری می باشد. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت.

  67,800 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 • هندزفری کالیو KALIO مدل EP-01-I6  که با خرید آن میتوانید از آن لذت برده و نظر خود را درباره آن با مابه اشتراک بگذارید. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای...

  97,000 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 • هندزفری KALIO مدل EP-06 با طراحی و کیفیت ساخت خوب در دسترس شما کاربران برای خرید می باشد. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت.

  120,000 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 • این کابل شارژر مناسب گوشی های اندرویدی و با درگاه تایپ سی Type-C مناسب است.

  54,600 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 • این کابل شارژر مناسب گوشی های اندرویدی و با درگاه میکرو یو اس بی micro-usbمیباشد.

  52,800 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 • امروزه پیدا کردن دستگاه الکترونیکی ای که از USB استفاده نکند تقریبا غیرممکن می باشد و آن ها نیز با کابل USB اختصاص یافته به خود ارائه می شوند. تفاوت این کابل ها چیست و آیا اهمیتی دارد که از کدام یک استفاده کنید؟ این کابل شارژر مختص گوشی های آیفونی میباشد و از برند کالیو KALIO می باشد.

  54,600 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 •  کالیو KALIO مدل EP-21  جز هندزفری های خاص و باکیفیت بالای شنیداری می باشد. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت.

  69,000 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!
 •  کالیو KALIO مدل EP-16  جز هندزفری های خاص و باکیفیت بالای شنیداری می باشد. هدست، هدفون و هندزفری وسیله هایی می باشد در جهت آسان کردن ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری می باشد که با وجود عملکرد و کارایی های مشابه، تفاوت های کلیدی و کوچیکی را دارا هستند که می توان هر یک از آن ها را به عنوان یک وسیله متمایزو جدای یکدیگر شناخت.

  87,600 تومان
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  تمام شد!

لیست مقایسه محصولات

انصراف