اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

کابل میکرو یو اس بی MicroUSB ( اندروید) 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

کابل میکرو یو اس بی ( اندورید )

کابل شارژر ها تبدیل به یکی از پرمصرف ترین لوازم جانبی موبایل شده اند که جزئی جدانشدنی در زندگی پیر و جوان شده است. دلیل استفاده بیش از پیش این محصول ، افزایش استفاده از تلفن های همراه شده است که در نتیجه این استفاده زیاد ، باتری تلفن همراه زودتر شارژر خالی می کند و نیاز به شارژ مجدد دارد. با افزایش تقاضای کابل های شارژر ، تنوع و توسعه در این کابل ها بیشتر شده است و خریدار می تواند با دستی باز به خرید خود بپردازد.

کابل ها از نظر رابط ( کانکتور ) به 4 دسته تقسیم می شوند : سوزنی ، میکرو یو اس بی ، تایپ سی و آیفونی. همچنین از نظر سرعت شارژ هم به دو دسته فست شارژ و شارژ معمولی تقسیم می شوند.

Micro USB یکی از انواع کابل های شارژ است که دارای انواعی از قبیل کابل شارژر پاوربانکی ، کابل یک متری و 2 متری و از نظر سرعت به فست شارژ و معمولی تقسیم می شوند. انتخاب درست برای نوع کابل بسته به کاربرد و مصرف شما دارد و گوشی مورد نظر خود.

برای خرید کابل شارژر اندرویدی ( میکرو یو اس بی ) باید به نیاز خود دقت کنید تا خریدی بهتر و مناسب تر داشته باشید. 

پخش کابل شارژر

موبایل مرکزی ، دارای یکی از بزرگترین کانال ها و شبکه های فروش عمده در ایران این امکان را فراهم کرده تا همه ی مردم شریف ایران بتوانند به صورت اینترنتی ، تلفنی و یا حضوری به هر تعداد که می خواهند و با بهترین قیمت از یکی از بزرگترین فروشگاه های لوازم جانبی موبایل خرید کنند و درب منزل تحویل بگیرند.

جستجوی پیشرفته