اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

کابل آیفون 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

کابل لایتنینگ ( آیفونی )

در دنیایی که جامعه ها به سمت الکترونیکی رفتن می رود ، استفاده از تلفن های همراه بسیار زیاد شده است ، به همین جهت مرتبا باتری گوشی تمام شده و باید مجددا شارژ شود. به همین منظور باید کابلی استفاده شود که از کیفیت بالایی برخودار باشد.

و اما شرایط برای کابل های آیفون حساس تر است زیرا قطعات سخت افزاری موبایل های آیفون بسیار کم است و اگر هم باشد بسیار هزینه بر و گران است ، پس کابل مصرفی باید باکیفیت ، دارای گارانتی ، دارای طول مناسب و کاربردی و مقاوم در برابر کشیده شدن ، پاره شدن و خرابی داشته باشد.

خرید کابل آیفونی ( لایتنینگ )

موبایل مرکزی ، مرکز پخش کابل آیفون ، دارای کابل های شارژری از برند هایی قبیل یوشیتا ، کالیو ، دودا و ... می باشد که دارای 6 ماه الی یک سال گارانتی می باشد، تمامی کابل ها دارای کیفیت بسیار بالا می باشد و روکش مسی و روکش برزنتی دارند و در سه نوع کابل پاوربانکی ، کابل شارژر یک متری و دو متری می باشند.

مجموعه موبایل مرکزی ، این امکان را فراهم دیده تا همکاران بتوانند با بهترین قیمت و بهترین شرایط پس از ارتقا حساب به همکار به صورت عمده کابل شارژر آیفونی را خریداری کنند و همچنین کاربران عادی هم با خیالی آسوده از موبایل مرکزی خرید نمایند و درب منزل تحویل بگیرید.

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  کابل
  نوع اتصال کابل
  مناسب برای گوشی‌های برند
  نوع اتصال
  مناسب برای
  قابلیت نصب آسان
  نوع رابط
  نوع کانکتور
  سازگار با