اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

کابل پاوربانک 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

کابل پاوربانک

در انجام کار های روزمره باره ها شده که شارژ باتری تلفن همراه تمام می شود و نیاز مبرم به شارژ مجدد باتری پیدا میکنیم و دقیقا اینجاست که پاوربانک ها به کمک می آیند ولی استفاده از پاوربانک نیاز به یک کابل شارژر دارد. کابل های عادی معمولا بین یک متر تا 2 متر طول دارند و واقعا برای استفاده پاوربانک در دست و پا هستند. این مورد یکی از مواردیست که برای خرید کابل پاوربانک باید به آن توجه نمود.

خرید کابل پاوربانک

برای خرید کابل پاوربانک به جز طول آن باید به موارد دیگری هم توجه نمود که به چند مورد آن می پردازیم:

کابل دارای انعطلاف پذیری خوبی باشد: به دلیل اینکه مرتبا در هنگام استفاده از پاوربانک ، سیم پاوربانک کشیده می شود و یا تکان می خورد ، پس بهتر است که سیم روکش برزنت ، پلاستیک فشرده و یا روکش فلزی باشد تا در برابر کشیدگی ، خم شدن و پارگی مقاوم تر باشد.

فست شارژ باشد:

در صورتی که تلفن همراه شما از فست شارژ پشتیبانی می کند و پاوربانک هم فست شارژ است بهتر است از کابل فست شارژ استفاده کنید تا تلفن همراه شما با سرعت بیشتری شارژ شود و در زمان شارژ شدن باتری گوشی صرفه جویی کنید.

دارای گارانتی معتبر باشد:

خرید یک محصول باکیفیت دارای گارانتی معتبر ، هیچ چیزی جز رضایت مشتری را به همراه نمی اورد زیرا این اطمینان خاطر را به او میدهد که محصولی مطمئن خریداری میکند و اگر مشکلی برای کابل پاوربانک پیش آمد ، نگران گارانتی شدن و یا نشدن آن نیست.

موبایل مرکزی ، مرکز پخش کابل پاوربانک در انواع مختلف و با برند های بسیار باکیفیت مفتخر است که محصولی به مشتریان عرضه میکند که تمام شرایط بالا را داراست و خود گارانتی محصولاتی نظیر کابل شارژر پاوربانک یوشیتا ، جرلکس ، دودا و .... می کند و برای شما خریدی مطمئن به ارمغان می اورد.

جستجوی پیشرفته