اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

کابل شارژر 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

خرید و پخش عمده کابل شارژر

با مجازی شدن ارتباطات ، اینترنتی شدن خرید ها و در کل افزایش استفاده از تلفن های همراه و تبلت ها ، باتری گوشی هم خیلی سریع تمام می شود و نیاز به شارژر و کابل شارژر هست اما برای خرید کابل شارژر چند مورد را بهتر است دقت فرمایید:

مورد اول اینکه کابل شارژرتان می خواهید هنگامی استفاده کنید که به پاوربانک متصل است یا به شارژر دیواری زیرا برای استفاده از پاوربانک بهتر است کابل پاوربانک خرید نمایید که کوچک تر است و راحت استفاده می شود.پس اندازه ی کابل بسیار مهم است برای استفاده ای که میکنید.

مورد بعدی اینست که بهتر است سیم شارژرتان چند آمپر جریان عبور دهد؟ که جواب به این سوال رابطه ای مستقیمی با مدل گوشی همراهتان و آداپتور شما دارد زیرا در صورتی که تلفن همراه شما از فست شارژ پشتیبانی کند پس بهتر است از کابل شارژر فست شارژ استفاده کنید که در زمان کمتری تلفن شمارا شارژ نماید ولی در صورتی که گوشی شما از فست شارژ پشتیبانی نمیکند بهتر است کابل شارژر شاده متناسب با درگاه خروجی گوشیتان خرید کنید.

و مورد اخر که بسیار مهم و حیاتیست اینست که محصول خریده شده دارای گارانتی باشد و شما از فروشگاهی خرید کنید که دارای بالاترین سطح اعتماد و مشتری مداری باشد و تمام گارانتی ها را هم خودش انجام دهد ، فروشگاهی مانند فروشگاه موبایل مرکزی ، که بیش از 20 سال است در این حیطه فعالیت مفید و موثری داشته است و هم اکنون تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز فروش کابل شارژر شده است.

پخش عمده کابل شارژر

پخش عمده کابل شارژر با بهترین کیفیت ها و بهترین شرایط فقط از عهده ای مجموعه بزرگ و واردکننده لوازم جانبی موبایل برمی آید که موبایل مرکزی این شرایط را فراهم کرده است. برای خرید عمده از مرکز پخش عمده کابل شارژر ابتدا لازم است که به حساب خود را به همکار ارتقا دهید و سپس میتوانید به صورت عمده انواع کابل شارژر را خریداری کنید و در مقصد تحویل بگیرید. برای استعلام قیمت عمده پخش کابل شارژر به صفحه قیمت همکاری مراجعه فرمایید و با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید. 

جستجوی پیشرفته