اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

گلس و گارد 

زیرشاخه ها

 • گارد سیلیکونی شیائومی  Note10 ویژگی های اصلی:از جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش انواع گارد سیلیکونی شیائومی همکاران برای خرید به صورت عمده ابتدا باید حساب خود را به همکار ارتقا دهند و پس از تغییر کردن قیمت ها به همکاری بدون محدودیت و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی شیائومی خرید کنند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی شیائومی Mi Note 8T ویژگی های اصلی محصول :جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش انواع گارد سیلیکونی شیائومی برای خرید عمده از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی شیائومی ، ابتدا باید حساب خود را به همکاری تغییر دهید سپس می توانید بدون محدودیت و با بهترین قیمت قاب های سیلیکونی را خرید نمایید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هواوی آنر 9 ایکس ویژگی های اصلی :از جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارت برش و قالب مناسبپخش گارد موبایل همکاران عزیز برای اطلاع از قیمت های عمده با مراجعه به صفحه همکاری و ارتقای رایگان حساب خود می توانند از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد موبایل بدون محدودیت خرید کنند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی در ارتباط باشید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هوآوی Y9S ویژگی های اصلی :ساخته شده از سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد سیلیکونی برای خرید عمده از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی ، ابتدا باید حساب خود را به همکار تغییر دهید و سپس بدون محدودیت و با بهترین قیمت خرید کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هوآوی Y8S نکات مهم در مورد محصول:از جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد سیلیکونی همکاران محترم میتوانند با ارتقای رایگان حساب به همکار خریدی بدون محدودیت و با بهترین شرایط و قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی داشته باشید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هوآوی Y7S ویژگی های مهم محصول:جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد سیلیکونی همکاران محترم با ارتقای رایگان حساب خود با بهترین قیمت و بدون هیچ دغدغه ای از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ گلکسی S10e ویژگی های بارز محصول:از جنس سیلیکون کاملا خوش برش  ضربه گیر مقاوم در برابر حرارت پخش گارد سیلیکونی همکاران با ارتقا حساب به همکاری می توانند بدون محدودیت و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید کنند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلکونی هوآوی Y7 Prime2019 ویژگی های اصلی:مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارت ساخته شده از سیلیکون برش دقیقپخش گارد سیلیکونی همکاران محترم با مراجعه به بخش ارتقا حساب به همکار و ارتقا حساب خود ، می توانند بدون محدودیت و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید کنند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ A40ویژگی های اصلی : مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارت ساخته شده از سیلیکونپخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ بدون محدودیت در تعداد و با بهترین قیمت محصولات خود را به صورت عمده و تکی به فروش می رساند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • این گلس  سرامیکی امنیت بسیار بالایی دارد و در برابر ضربه بسیار مقاوم و محکم می باشد. همچنین صفحه نمایش را به خوبی پوشش داده و اجازه نمی‌دهد هیچ خط و خراشی روی صفحه بیفتد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • این گلس نرم و منعطف می باشد و این نرمی و انعطاف بالا موجب شده است تا قابلیت آنتی‌شوک هم داشته باشد. این گلس ضدچربی است و اثر انگشت شما هم روی آن باقی نمی‌ماند و با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده نمائید. 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ گلکسی S10 ویژگی های بارز محصول :ساخته از سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد سیلیکونی همکار عزیز برای خرید عمده انواع قاب های سیلیکونی ابتدا باید حساب خود را به همکار ارتقا دهید، سپس بدون هیچ محدودیتی و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ خرید کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کیف گوشی سامسونگ A71 ویژگی های اصلی محصول :پوشش کامل گوشی بسیار باکیفیت در رنگ های مختلف

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گلس سرامیکی از خاصیت ضد ضربه بودن فوق العاده ای بهره مند است و جزو به صرفه ترین گلس هاست زیرا در صورت استفاده از آن در مدت زمان طولانی می تواند از صفحه نمایش گوشی شما محافظت کند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • یکی از راه ها برای کم کردن هزینه در خرید گلس های صفحه نمایش گوشی ، استفاده کردن از گلس های نشکن می باشد که قابلیت های بسیار جذابی را دارد و فقط کافیست یکبار خرید و نصب نمائیم.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ گلکسی نوت 10 ویژگی های اصلی :جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ تمام محافظ های گوشی را با بهترین قیمت و به صورت عمده و یا تکی عرضه مینماید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هوآوی Nova 5T ویژگی های اصلی محصول : از جنس سیلیکون  مقاوم در برابر حرارت مقاوم در برابر ضربه پخش گارد سیلیکونی همکاران محترم با مراجعه به بخش همکاری و ارتقا رایگان حساب خود به همکار می توانند با قیمت عمده و بدون محدودیت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید کنند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی شیائومی  Note 8T ویژگی های اصلی:ساخته شده از سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد سیلیکونی همکاران عزیز می توانید با مراجعه به بخش همکاران و ارتقای رایگان حساب به همکار بدون محدودیت و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کیف گوشی سامسونگ مدل A12 ویژگی اصلی محصول :پوشش کامل گوشی دارای طرح ها و رنگ های مختلف کیفیت بالا

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد درب شیشه ای سامسونگ A12 ویژگی های اصلی محصول :پوشاندن کامل گوشی دارای یک درب شیشه ای در طرح ها و رنگ های مختلفخرید گارد سامسونگ در موبایل مرکزی ، صدها مدل قاب گوشی موجود است که می توانید به صورت اینترنتی و عمده و تکی خرید کنید ودرب منزل تحویل بگیرید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ A60ساخته شده از سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ این امکان را فراهم دیده تا همکاران با ارتقای رایگان حساب خود بتوانند بدون محدودیت و با بهترین قیمت به صورت عمده خریداری کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گلس لنز دوربین چیست؟شبیه گلس محافظ صفحه نمایشی می‌باشد که کوچک هستند و عمدتا از شیشه یا پلاستیک ساخته شده و روی دوربین گوشی نصب می‌شوند و اجازه نمی‌دهد هیچ خط و خراشی روی شیشه و لنز دوربین اتفاق بیفتد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گلس لنز دوربین چیست؟شبیه گلس محافظ صفحه نمایشی می‌باشد که کوچک هستند و عمدتا از شیشه یا پلاستیک ساخته شده و روی دوربین گوشی نصب می‌شوند و اجازه نمی‌دهد هیچ خط و خراشی روی شیشه و لنز دوربین اتفاق بیفتد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گلس لنز دوربین چیست؟شبیه گلس محافظ صفحه نمایشی می‌باشد که کوچک هستند و عمدتا از شیشه یا پلاستیک ساخته شده و روی دوربین گوشی نصب می‌شوند و اجازه نمی‌دهد هیچ خط و خراشی روی شیشه و لنز دوربین اتفاق بیفتد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

خرید اینترنتی انواع گلس و محافظ صفحه نمایش

به جرئت می توان گفت که صفحه نمایش گوشی یکی از در معرض خطرترین قسمت های گوشیست که واقعا نیاز به یک محافظ صفحه نمایش و یا گلس دارد. در بازار انواع مختلف و متنوعی گلس و محافظ وجود دارد که برحسب نیاز خود و انتظاری که از آن گلس دارید باید خرید کنید. موبایل مرکزی ، واردکننده و مرکز پخش انواع گلس آماده ارائه راهنمایی برای خرید گلس است تا شما مصرف کننده محترم بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

پخش انواع محافظ صفحه نمایش و گلس

شما همکار محترم با مراجعه به صفحه ارتقا حساب کاربری به همکار ، می توانید با ارتقای حساب خود از مقرون به صرفه ترین قیمت های موبایل مرکزی ، مرکز پخش گلس و محافظ با خبرشوید و بدون محدویت در تعداد خرید کنید.

خرید و پخش انواع محافظ و گارد

برای اینکه به قاب پشتی گوشی آسیب نرسد نیاز است که محافظ و کیفی باشد تا از آن محافظت کند و از آسیب رسیدن به گوشی جلوگیری کند ، در عین حال خیلی از گاردها قالب خوبی نداشته اند و همین باعث می‌شود که کاملا اندازه گوشی نباشد و همه قسمت های پشتی تلفن همراه را نپوشاند. همین موضوع مردم را ترغیب میکند که به خرید گارد های باکیفیت تر و قیمت مقرون به صرفه تر روی بیاورند. موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع محافظ و گارد تمام محصولات را با کیفیت مناسب ، قیمت دسته اول و خریدی مطمئن برای شما به ارمغان می اورد.

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  مخصوص مدل
  مناسب برای گوشی‌های برند
  قابلیت نصب آسان
  مقاوم در برابر ضربه
  جلوگیری از انعکاس نور
  جلوگیری از ایجاد خط وخش