اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

کیف و گارد 

 • گارد سیلیکونی شیائومی  Note10 ویژگی های اصلی:از جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش انواع گارد سیلیکونی شیائومی همکاران برای خرید به صورت عمده ابتدا باید حساب خود را به همکار ارتقا دهند و پس از تغییر کردن قیمت ها به همکاری بدون محدودیت و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی شیائومی خرید کنند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی شیائومی Mi Note 8T ویژگی های اصلی محصول :جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش انواع گارد سیلیکونی شیائومی برای خرید عمده از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی شیائومی ، ابتدا باید حساب خود را به همکاری تغییر دهید سپس می توانید بدون محدودیت و با بهترین قیمت قاب های سیلیکونی را خرید نمایید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هواوی آنر 9 ایکس ویژگی های اصلی :از جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارت برش و قالب مناسبپخش گارد موبایل همکاران عزیز برای اطلاع از قیمت های عمده با مراجعه به صفحه همکاری و ارتقای رایگان حساب خود می توانند از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد موبایل بدون محدودیت خرید کنند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی در ارتباط باشید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هوآوی Y9S ویژگی های اصلی :ساخته شده از سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد سیلیکونی برای خرید عمده از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی ، ابتدا باید حساب خود را به همکار تغییر دهید و سپس بدون محدودیت و با بهترین قیمت خرید کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هوآوی Y8S نکات مهم در مورد محصول:از جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد سیلیکونی همکاران محترم میتوانند با ارتقای رایگان حساب به همکار خریدی بدون محدودیت و با بهترین شرایط و قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی داشته باشید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هوآوی Y7S ویژگی های مهم محصول:جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد سیلیکونی همکاران محترم با ارتقای رایگان حساب خود با بهترین قیمت و بدون هیچ دغدغه ای از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ گلکسی S10e ویژگی های بارز محصول:از جنس سیلیکون کاملا خوش برش  ضربه گیر مقاوم در برابر حرارت پخش گارد سیلیکونی همکاران با ارتقا حساب به همکاری می توانند بدون محدودیت و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید کنند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلکونی هوآوی Y7 Prime2019 ویژگی های اصلی:مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارت ساخته شده از سیلیکون برش دقیقپخش گارد سیلیکونی همکاران محترم با مراجعه به بخش ارتقا حساب به همکار و ارتقا حساب خود ، می توانند بدون محدودیت و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید کنند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ A40ویژگی های اصلی : مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارت ساخته شده از سیلیکونپخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ بدون محدودیت در تعداد و با بهترین قیمت محصولات خود را به صورت عمده و تکی به فروش می رساند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ گلکسی S10 ویژگی های بارز محصول :ساخته از سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد سیلیکونی همکار عزیز برای خرید عمده انواع قاب های سیلیکونی ابتدا باید حساب خود را به همکار ارتقا دهید، سپس بدون هیچ محدودیتی و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ خرید کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کیف گوشی سامسونگ A71 ویژگی های اصلی محصول :پوشش کامل گوشی بسیار باکیفیت در رنگ های مختلف

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ گلکسی نوت 10 ویژگی های اصلی :جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ تمام محافظ های گوشی را با بهترین قیمت و به صورت عمده و یا تکی عرضه مینماید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هوآوی Nova 5T ویژگی های اصلی محصول : از جنس سیلیکون  مقاوم در برابر حرارت مقاوم در برابر ضربه پخش گارد سیلیکونی همکاران محترم با مراجعه به بخش همکاری و ارتقا رایگان حساب خود به همکار می توانند با قیمت عمده و بدون محدودیت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید کنند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی شیائومی  Note 8T ویژگی های اصلی:ساخته شده از سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد سیلیکونی همکاران عزیز می توانید با مراجعه به بخش همکاران و ارتقای رایگان حساب به همکار بدون محدودیت و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کیف گوشی سامسونگ مدل A12 ویژگی اصلی محصول :پوشش کامل گوشی دارای طرح ها و رنگ های مختلف کیفیت بالا

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد درب شیشه ای سامسونگ A12 ویژگی های اصلی محصول :پوشاندن کامل گوشی دارای یک درب شیشه ای در طرح ها و رنگ های مختلفخرید گارد سامسونگ در موبایل مرکزی ، صدها مدل قاب گوشی موجود است که می توانید به صورت اینترنتی و عمده و تکی خرید کنید ودرب منزل تحویل بگیرید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ A60ساخته شده از سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ این امکان را فراهم دیده تا همکاران با ارتقای رایگان حساب خود بتوانند بدون محدودیت و با بهترین قیمت به صورت عمده خریداری کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • این روزها دیدن ردیف‌های پشت سر هم و دارای تنوع بالای قاب‌ها و کاورهای موبایل موجود درفروشگاها به هنگام خرید لوازم جانبی گوشی باعث می‌شود به راحتی اولین قاب دم دست بدون شناخت کافی از انواع اکسسوری موبایل و وسایل با کیفیت موبایل، توسط افراد انتخاب شود.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • این روزها دیدن ردیف‌های پشت سر هم و دارای تنوع بالای قاب‌ها و کاورهای موبایل موجود درفروشگاها به هنگام خرید لوازم جانبی گوشی باعث می‌شود به راحتی اولین قاب دم دست بدون شناخت کافی از انواع اکسسوری موبایل و وسایل با کیفیت موبایل، توسط افراد انتخاب شود.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • این روزها دیدن ردیف‌های پشت سر هم و دارای تنوع بالای قاب‌ها و کاورهای موبایل موجود درفروشگاها به هنگام خرید لوازم جانبی گوشی باعث می‌شود به راحتی اولین قاب دم دست بدون شناخت کافی از انواع اکسسوری موبایل و وسایل با کیفیت موبایل، توسط افراد انتخاب شود.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کیف چرمی سامسونگ A80 و A90 ویژگی های اصلی کاور سامسونگ A80 و A90:جنس چرم مصنوعی مرغوب TPU  مدل کلاسوری ساخته شده از دولایه داخلی وبیرونی پوشش کامل گوشی دارای درب پوش آهن ربایی قابلیت تبدیل شدن به استند و ...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • خرید محافظ گوشی مانند قاب و گلس از واجبات می باشد، مهم بودن آن برای استفاده از کاور گوشی آنقدر بالا می باشد که گاهی توصیه می گردد قبل از خرید گوشی، قاب مورد انتخابتان را هم انتخاب کنید تا حتی یک لحظه هم گوشی را بدون محافظ استفاده ننمایید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی آیفون Xsمخصوص آیفون Xs از جنس سیلیکون برش دقیق و اندازهپخش گارد سیلیکونی همکاران محترم می توانند با ارتقای حساب به همکار ، بدون محدودیت و با بهترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی خرید نمایند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی هواوی Y6S ویژگی های اصلی محصول :جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش گارد موبایل همکار محترم ، برای خرید عمده از موبایل مرکزی ، مرکز پخش گارد سیلیکونی ابتدا باید به بخش همکاری مراجعه کنید و ارتقا حساب خود به همکار تغییر دهید و پس از آن بدون محدودیت می توانید خرید نمایید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ گلکسی S10 Plus ویژگی های اصلی :ساخته شده از سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارت پخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ برای خرید عمده از موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد سیلیکونی ابتدا باید با مراجعه به بخش همکاری حساب خود را به همکار تغییر دهید و سپس بدون محدودیت و با بهترین قیمت خرید کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی سامسونگ A50S ویژگی های اصلی :از جنس سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارتپخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ برای خرید عمده از موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد سیلیکونی سامسونگ ابتدا حساب خود را به همکار تغییر دهید سپس بدون محدودیت و با بهترین قیمت خرید کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • گارد سیلیکونی شیائومی Mi 9T ساخته شده از سیلیکون مقاوم در برابر ضربه مقاوم در برابر حرارت پخش انواع گارد سیلیکونی شیائومی موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع گارد شیائومی ، تمام قاب های گوشی خود را به صورت عمده و تکی با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

خرید و پخش عمده گارد تلفن همراه

قاب گوشی و یا گارد جزو پرطرفدار ترین و به طور قطع متنوع ترین نوع لوازم جانبی موبایل است که هر مدل گارد ویژگی های خاص خود را داراست و بنا به سلیقه می توانید انتخاب کنید.

گارد های سیلیکونی یکی از پرطرفدار ترین محافظ های گوشی هستند که انواع خیلی مختلفی دارند و بعضی از آن ها کاملا اندازه گوشی مورد نظر نیست و همین باعث نارضایتی اکثر مصرف کنندگان شده است ؛ ولی خرید از یک مرجع مطمئن که خود واردکننده و توزیع کننده اصلی این گارد های سیلیکونیست این اطمینان خاطر را به خریدار می دهد که جنس دسته اول و با کیفیت مرغوب خرید میکند. موبایل مرکزی ، واردکننده و مرکز پخش عمده گارد های تلفن همراه به خصوص گارد های سیلیکونی ، این اطمینان را به شما مشتری و کاربر عزیز می دهد که خرید اینترنتی مطمئن و بدون دغدغه خواهید داشت. همچنین لازم به ذکر است که موبایل مرکزی هیچ محدودیتی در پخش و ارسال محصولات خود ندارد و به همان جایی که شما بخواهید ارسال خواهد کرد.

انواع گارد و کیف گوشی

گارد ها به جز زیبایی که به گوشی می دهند باعث می‌شوند تلفن همراه در برابر ضربه های احتمالی آسیب جدی نبیند اما میزان این مقاومت در محافظ های گوشی متفاوت است و باید برای خرید گارد به این موارد هم دقت شود. گارد ها دارای انواع مختلفی هستند که در اینجا به چند مدل آنها اشاره خواهیم کرد :

گارد سیلیکونی: محافظ های سیلیکونی یکی از پر طرفدار ترین و خوش قیمت ترین گارد های موجود بازار هستند و همچنین تنوع رنگی بسیار خوبی هم دارند ولی نکته ای که لازم به ذکر است ، اینست که این مدل گارد ها اصلی و غیر اصل دارند که برای خرید این مدل گارد باید به این موضوع هم دقت فرمایید.

کیف چرمی : کیف ها مزیت بزرگی که دارند اینست که به جز قسمت پشتی گوشی ، صفحه گوشی را نیز میپوشانند و همین امر باعث می شود تا به صفحه گوشی هم آسیبی نرسد. همچنین به خاطر کیفیت بالای ساخت این کیف های چرمی ، طول عمر بالایی هم دارند.

گارد طرحدار : این مدل گارد نسبت به گارد های سیلیکونی استقامت کم تری دارند ولی دارای تنوع بسیار زیادی هستند و همین امر باعث شده تاطرفداران خاص خودش را داشته باشد.

پخش عمده گارد و کیف موبایل

برای خریداران عمده گارد موبایل این موضوع حائز اهمیت است که سبد خریدشان متنوع باشد و رنگبندی جور و زیبا داشته باشد اما برای تحقق این موضوع می بایست از مرکزی خرید کرد که خود ، وارد کننده لوازم جانبی موبایل باشد و بتواند جنس باکیفیت و متنوع را به مشتریان خود بدهد.

فروش عمده قاب تلفن همراه به صورت دسته اول و کاملا به صرفه ، یکی از اهداف مجموعه موبایل مرکزی بوده است که اکنون به این هدف دست یافته و مفتخر است که شبکه ای از فروش عمده گارد در ایران دارد تا شما همکاران بتوانید با بهترین قیمت ها و بهترین شرایط از فروشنده عمده گارد تلفن همراه خرید کنید.

موبایل مرکزی ، مرکز پخش عمده گارد موبایل ، به شما همکار محترم این امکان را میدهد تا پس از مراجعه به صفحه ارتقا حساب به همکار و تبدیل حساب به همکاری بتوانید به راحتی و بودن محدودیت با کمترین قیمت ممکن خرید خود را انجام دهید.همچنین هر سوالی در مورد خرید عمده گارد موبایل داشتید می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

اطلاع از قیمت پخش عمده گارد

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  مناسب برای گوشی‌های برند
  قابلیت نصب آسان
  مقاوم در برابر ضربه
  جلوگیری از ایجاد خط وخش
  دارای محافظ برای قسمت