لیست محصولات این تولید کننده ROMOSS

راموس (به انگلیسی: Romoss ) یک کمپانی فعال در زمینه تولید محصولات جانبی با کیفیت است که با تکیه بر مواد اولیه مرغوب و قابلیت‌های ویژه محصولات خود را تولید می‌کند.


محصولات برند Romoss با خصوصیاتی همچون کاربردی، مناسب، با طراحی ظریفانه شناخته شده‌اند تا کیفیت زندگی دیجیتال و دنیای مدرن انسان‌ها را افزایش دهند. مهم‌ترین محصولات برند Romoss شامل شارژرها و پاور بانک‌های اختصاصی محصولات اپل می‌شود که با طول عمر مفید و مناسب تولید می‌شوند.


روشن نگه داشتن دستگاه‌های همراه، یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین فاکتورها در دنیای مدرن امروزی است. علاوه بر این، برخی از محصولات جانبی اصلی اپل، نظیر کابل‌ها باوجود کیفیت بسیار بالا، عمر مفید پایینی دارند که همین مسئله می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. این در حالی است که شرکت‌هایی نظیر راموس با تولید محصولات با کیفت به همراه عمر مفید بالا، توانسته‌اند تا این خلأ را برطرف کنند تا استفاده دائم از دستگاه‌های هوشمند نظیر آیفون، آیپد و مک بوک، بدون دردسر باشد. کافی است تنها یک پاور بانک را برای تمامی دستگاه خود به همراه داشته باشید تا دیگر هرگز نگرانی در مورد خالی شدن باتری آن‌ها نداشته باشید.


راموس همواره در زمینه تولید، کابل، شارژر، پاور بانک و آداپتورهای دیواری و مخصوص ماشین برای آیفون‌ها و آیپدها کاملاً موفق عمل کرده است. Romoss تمامی محصولاتش را تحت نظارت شرکت اپل تولید می‌کند. به همین دلیل محصولات این شرکت به طور کامل با دستگاه‌های اصلی آیفون سازگار هستند.


نوآوری و ساخت محصولاتی با عمر مفید بسیار بالا، از عناصر کلیدی راموس برای ساخت محصولات با کیفیت است. بر همین اساس، سری محصولات راموس تنها برای آیفون‌ها و آیپدها تولید نمی‌شوند. محصولات اختصاصی این شرکت برای مک بوک‌ها نیز تولید شده‌اند. پاور بانک‌های Romoss مخصوص مک بوک‌ها می‌توانند این کامپیوترهای همراه را برای مدت زمان قابل قبولی شارژ کنند و آن‌ها را برای مدت زمان کارکرد طولانی‌تر روشن نگه دارند.

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.