کابل و تبدیل 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

خرید اینترنتی کابل و تبدیل

کابل های تلفن همراه یکی از لوازم جانبی موبایل است که به دلیل کشیدن شدن کابل ، قطع شدن کابل و ... سریع خراب می‌شود.سیم های شارژر را می توان به چند مدل دسته بندی کرد ، مثلا اگر برحسب سرعت شارژر و انتقال داده دسته بندی کنیم به دو دسته فست شارژ و عادی تقسیم می شوند. اگر برحسب خروجی کابل تقسیم کنیم به تایپ سی ، میکرو یواس بی ، لایتنینگ ( آیفونی) و سوزنی تقسیم میشوند. یکی از انواع دسته بندی کابل طول آنست که به دو نوع کابل بلند و کابل کوتاه است که به کابل پاوربانکی مشهور است. اینکه چه نوع کابلی انتخاب کنید کاملا برحسب نیاز و مصرف شماست، مثلا اگر گوشی همراه شما پشتیبانی از فست شارژر را دارد بهتر از کابل فست شارژ استفاده کنید یا اگر این کابل را برای شارژ به وسیله پاوربانک میخواهید بهتر است از کابل کوتاه استفاده کنید. با این حال تیم پشتیبانی ما آماده دریافت سؤالات شماست.

برای خرید کابل جایگزین برای تلفن همراه که جزو ملزومات است باید به میزان لازم دقت شود و از مکانی معتبر خرید کنید ، که وارد کننده و مرکز پخش انواع کابل باشد و قیمتی مناسب و با کیفیت مطلوب موجود داشته باشد. موبایل مرکزی ، مرکز پخش کابل و تبدیل بستری فراهم کرده تا بتوانید بدون دغدغه و مشکلی به صورت اینترنتی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

پخش انواع کابل

همکاران محترم برای خرید دسته اول و با کمترین قیمت از موبایل مرکزی ، مرکز پخش انواع کابل و تبدیل ، ابتدا به صفحه ارتقا حساب به همکاری مراجعه فرمایید و پس از ارتقا حساب به هرتعداد که خواستید و بدون محدودیت خرید کنید.

جستجوی پیشرفته