اطلاعیه مهم :

برای بهبود کیفیت خدمات موبایل مرکزی

کلیه فعالیت سایت دیجی فرست متعلق به موبایل مرکزی به سایت mobilemarkazi.org انتقال پیدا کرد

کاربران میتوانند با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی در وبسایت جدید موبایل مرکزی وارد شوند.

لیست محصولات این تولید کننده Huawei

شرکت فناوری هوآوِی (به چینی: 华为技术公司) شرکت چند ملیتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و ارتباطات است. دفتر اصلی این شرکت در شهر شنژن چین قرار دارد. هوآوِی بزرگ‌ترین شرکت ارائه‌کننده سرویس‌های ارتباطی پس از پیشی گرفتن از اریکسون در سال ۲۰۱۲ در جهان است. هوآوِی بیش از ۱۸۰٬۰۰۰ کارمند در سراسر دنیا دارد که حدود ۴۶٪ درصد در بخش تحقیق و توسعه فعالیت می‌کنند. این شرکت حدود ۲۰ مؤسسه تحقیق و توسعه در کشورهای چین، ایالات متحده، آلمان، سوئد، هند، روسیه و ترکیه دارد و در سال ۲۰۱۱ در حدود ۳٫۷۴ میلیارد دلار در تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری کرد. و در سال ۲۰۱۸ اولین گوشی ۳ دوربین جهان را به نام p20pro به بازار جهانی عرضه کرد.


در سال ۲۰۱۰ هوآوی سود ۳٫۷ میلیارد دلار را ثبت کرد. محصولات و خدماتش در ۱۴۰ کشور به کار گرفته شده و در حال حاضر ۴۵ شرکت از ۵۰ شرکت اپراتور مخابراتی بزرگ جهان از تجهیزات هوآوِی استفاده می‌کنند.


در اکتبر ۲۰۱۱، وال‌استریت ژورنال در مقاله‌ای این شرکت را ارائه دهنده خدمات سانسور به دولت ایران معرفی کرده‌است. هوآوی از سال ۲۰۰۷ به‌طور مداوم در مدیریت ترافیک شبکه مخابراتی در مراسم حج با STC همکاری می‌کند.


تحریم آمریکا در علیه هواوی


درتاریخ 19 اوت 2019 دولت ایالات متحده آمریکا شرکت چینی هواوی را تحریم کرد و هواوی در لیست تحریم آمریکا قرار گرفت شرکت آمریکایی گوگل اعلام کرد دیگر خدمات گوگل و اندورید برای گوشی شرکت هواوی ارائه نمی‌دهد و سیتم عامل اندورید در گوشی هواوی حذف خواهد شد شرکت مایکروسافت اعلام دیگر خدمات به چین ارائه نمی‌دهد همچین شرکت اینتل هم اعلام کرد دیگر خدمات اینتل را به چین ارائه نمی‌دهد مدیرعامل شرکت چینی هواوی اعلام کرد تحریم آمریکا علیه هواوی هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و سیتم عامل جدید هواوی راه اندازی خواهیم کرده دولت چین تحریم آمریکا علیه چین و شرکت های چینی مثل هواوی را رسوایی بزرگ امریکا و نقض حقوق بشر دانست دولت چین در آویل 2019 اعلام کرد تمام شرکت آمریکای مثل اپل دل اچ پی در چین مستقر هستند تعطیل خواهند شد و اجازه فعالیت در چین را نخواهند داشت این بزرگ ترین جنگ اقتصادی بین دو ابر قدرت جهان می باشد سازمان ملل متحده از دولت آمریکا و چین خواست روند صلح و آشتی و دوستی راه حل این جنگ اقتصادی دانست

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف