شارژر 

زیرشاخه ها

لیست مقایسه محصولات

انصراف

مدل ها و انواع شارژر ها

شارژ ها و آداپتور ها جزو وسایلی در تلفن همراه هستند که اگر از کیفیت مناسب برخوردار نباشند باعث آسیب رسیدن به باتری و در نهایت خراب شدن باتری می شود. برای خرید شارژر باید نهایت دقت را به خرج دهید و در عین حال مناسب و مقرون به صرفه خریدن شارژر ، با کیفیت هم باشد.از پارامتر هایی که میتوان به آن اشاره کرد توان خروجی آداپتور آن است. توان خروجی یکی از مهم ترین پارامتر هاییست که تمایز بین فست شارژ بودن یا نبودن آن را رقم میزند. توان از حاصل ضرب جریان در ولتاژ به دست می آید.

وقتی توان خروجی یک کلگی 15 وات به بالا باشد یعنی توانایی فست شارژ ( شارژ سریع ) را دارد و کمتر از آن شارژ عادی و معمولی . البته بین شارژ با توان 5 وات و 10 وات قطعا تفاوت است ولی باز هم نمیتوان شارژر 10 وات را فست شارژ نامید.

مورد بعدی که باید به آن دقت شود نیاز شما به تعداد پورت خروجی آداپتور است که تک پورت ، 2 پورت ، 3 پورت و .... دارد.

حال شما باید برحسب نیاز خود خرید کنید و ببینید آیا به یک شارژر فست شارژ نیاز دارید یا شارژر عادی؟ تعداد پورت خروجی آن برایتان چقدر مهم است؟

اما مورد بسیار مهم بعدی خرید از یک مرکز و فروشگاه معتبر است موبایل مرکزی که نمایندگی انحصاری محصولات جرلکس، آککیو ، یوشیتا ، دودا و ... را برعهده دارد و این محصولات خود را 6 ماه گارانتی میکند می تواند تجربه ی یک خرید خوب و کم ریسک را برای شما به ارمغان بیاورد. موبایل مرکزی ، واردکننده و مرکز پخش انواع شارژر مدعیست که کامل ترین مجموعه لوازم جانبی را ارائه می دهد و شما می توانید بدون محدودیت در تعداد با بهترین قیمت خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

پخش انواع شارژر

دقت فرمایید که برای خرید حتما از فروشگاهی خرید کنید که تمام محصولات را دست اول می اورد و مرکز فروش عمده شارژر است. شما همکار محترم می توانید به هر تعداد که خواستید و به قیمت عمده از موبایل مرکزی ، وارد کننده و مرکز پخش انواع شارژر  ، خریداری کنید و تنها کافیست ابتدا به صفحه ارتقا حساب به همکاری مراجعه و حساب خود را به همکاری ارتقا دهید.

جستجوی پیشرفته