مشاهده گالری تصاویر پاوربانک U5 یوشیتا Yoshita Powerbank U5

پاوربانک U5 یوشیتا Yoshita Powerbank U5

با پاوربانک در هر زمان و مکان گوشی خود را به راحتی شارژ کنید

تولیدکننده

اگر سوالی درباره این محصول دارید در قسمت نظرات بنویسید

 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید
 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم
 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • خرید عمده این کالا ویژه همکاران

  برای خرید عمده این کالا با شماره تلفن های

  031-32507001-8 داخلی 107 و 125 در تماس باشید.

پاور بانک چیست وچرا نیاز به پاور بانک داریم؟
پاور بانک چگونه کار می‌کند ؟
پاوربانک‌ها درواقع باطری های خاصی می باشند که در یک مدار خاص با شارژ الکتریکی مشخص ، فشرده شده‌اند.
آن‌ها به شما اجازه می‌دهند که انرژی الکتریکی را ذخیره بکنید و درزمان لازم ازانرژی موجودبرای شارژ موبایل یا تبلت استفاده کنید.
امروزه استفاده ازپاوربانک تقریبا به امری معمول تبدیل شده اندوبه عنوان امری ضروری و مورد نیاز برای استفاده کنندگان موبایل وتبلت وپخش کننده‌های پرتال شناخته شده هستند.
پاوربانکها برای تمام دستگاههایی که دارای پورت یو اس بی(USB) باشندقابل استفاده هستند و بعضی از آنها پورت میکرو یو اس بی و یو اس بی سی (تایپ سی) و لایتنینگ آیفون را نیز دارا هستند ،بطورمثال: اسپیکرهای پرتابل،سیستمهای GPS ، پلیرهای MP3 ،تلفن های هوشمندوتبلتها میتوانندبا پاوربانک‌ها شارژبشوند.بطورخلاصه هردستگاهی که به کمک پورت USB شارژ می‌کنید را میتوانید با پاوربانک شارژ آن را انجام دهید.
فقط نکته مهم این می باشد که فراموش نکنید و توجه داشته باشید که پاوربانک را نیز شارژ نمایید.
اجزای پاور بانک چیست؟
بطورمعمول هرپاوربانک باید یک مینی سوکت یو اس بی (Mini USB) ورودی جهت شارژخود داشته باشد تا انرژی الکتریکی جهت ذخیره درخود را دریافت نماید، این انرژی از یک پورت یواس بی (USB) که به برق یا کامپیوتر شخصی وصل است تامین می‌شود.این ارتباطات از طریق یک کابل که برای تمام پاوربانک‌ها تعبیه و وصل شده است انجام می‌ گیرد .درواقع هرپاور بانک دارای یک مینی پورت یو اس بی و یک پورت یو اس بی می‌باشند،البته ممکن است بعضی مدل‌های دیگرپورت‌های اضافی دیگری هم داشته باشند اما اولا وجود این دو پورت درهر پاوربانکی ضروری و لازم است.
ظرفیت‌های پاوربانک
ظرفیت پاوربانک درواقع به میزان توانایی پاوربانک در ذخیره انرژی الکتریکی درمقایسه میلی آمپر را گویند.بنابرظرفیت پاوربانک‌ها میتوان دستگهای متفاوتی را با آن‌ها شارژ نمود، طور مثال یک پاوربانک ۱۵۰۰ میلی آمپر جهت شارژ یک موبایل هوشمند با صفحه ای متوسط مناسب می باشند ولی اگر برای شارژ دستگاههایی با مصرف الکتریکی بالاتر مانند تبلتها و گوشی های هوشمند بزرگ مورد استفاده قرار گیرند،نیاز به شارژ چندباره دارند.
جهت شارژ دستگاه‌های که نیاز به میلی آمپر بیشتری جهت شارژ کامل دارند بایستی از ظرفیتهای بالاتر پاوربانک نظیر ۸۰۰۰ ،۱۰۰۰۰ یا ۱۲۰۰۰ میلی آمپر ساعت یا بیشتر استفاده نمود.
چه مدت یک پاوربانک قابل استفاده است؟
این سوال ذهن بسیاری از کاربران پاوربانک را به خود مشغول کرده است،جهت پاسخ دادن به این سوال توجه شما را به پاسخ به دوسوال مهم و دارای اهمیت جلب میکنیم:
۱- تعداد دفعات شارژ و تخلیه شارژدریک پاوربانک که این امربر روی مدت زمان قابل استفاده بودن یاLifetime آن تاثیرگذار می باشد.
۲- مدت زمان نگه داری شارژ توسط پاوربانک درهنگام عدم استفاده ازآن.

البته مدل پاوربانک نیز در پاسخ سوالات بالا نیز تاثیرگذارهستند.
یک پاوربانک خوب بایستی شارژ موجود در خودرا حدود ۳ تا ۶ ماه بدون کم شدن نگه دارد اما برای پاوربانک‌های بی کیفیت این زمان به کمتراز۴ تا ۶ هفته کم می شود.انتخاب باشماست که بسته به نیازی که دارید خرید انجام دهیداگر نیاز شما این است که شارژ پاوربانک شما باید زمان بسیار طولانی تخلیه نگردد بایستی هزینه بالاتری پرداخت کنید وازظرفیت و مدل‌های بالاتری استفاده بکنیدولی اگر ممکن است شارژ در فاصله های کوتاه را دارید واین امربرایتان ضرورتی را ندارد می‌توانید از همان نمونه های با ظرفیت پایین‌تراستفاده کنید.
نکته مهم : دراینجا یک نکته مهم درباره حفظ شارژ پاوربانک‌ها ، شرایط و درجه حرارت محیط نگهداری آنها می‌باشد.این مقوله برروی کیفیت پاوربانک‌ها تاثثیرمستقیم را دارد، به عنوان مثال اگرشما زمان زیادی پاوربانک را درون ماشین ودردرجه حرارت بالا قراردادید مطمئنا بر روی پاوربانک تاثیر منفی خواهد گداشت و باعث تخلیه شارژ درون آن و صدمه به آن میگردد.
یک پاوربانک چندبار می‌تواند دستگاه شما را شارژ کند؟
بطور مثال فرض کنید گوشی هوشمند شما دارای ظرفیت باطری ۱۵۰۰ میلی آمپرمی باشد،می‌خواهیم دراینجا یک تخمین محافظه کارانه به جای یک ادعای غیرواقعی به شما ارائه دهیم:
فرض کنید پاوربانک مورد استفاده قابلیت ۸۰% شارژ و تخلیه شارژ را داشته باشد در اینصورت با فرمول زیر می‌توان محاسبه کرد که چندبار می‌توان گوشی خود را بایک پاوربانک با ظرفیت ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی شارژ کرد:
ظرفیت پاوربانک در نرخ توانایی شارژ در نرخ توانایی تخلیه تقسیم بر ظرفیت گوشی یا دستگاه شما
۲.۵ = ۱۵۰۰/ ۰.۸ × ۰.۸ × ۶۰۰۰
بطورتقریبی با یک پاوربانک ۶۰۰۰میلی آمپر میتوان ۲ بار و نیم یک گوشی با ظرفیت باطری ۱۵۰۰ میلی آمپر ساعت را شارژ کنید.
به کمک این روش شما میتوانید بهترین پاوربانک مناسب با نیاز خود را تهیه بکنید.مجموعه دیجی فرست مدل های پاوربانک با ظرفیت های متنوع را وارد بازار کشورکرده است که میتوانید در صورت نیاز خود بصورت تکی و عمده از پخش لوازم جانبی موبایل دیجی فرصت نسبت به خرید خود اقدام کنید.


شما با استفاده از پاوربانک به راحتی می‌توانید در هر جایی که باشید موبایل و تبلت خود را شارژ کرده و نگران خالی شدن شارژ دستگاه‌هایتان نباشید.

محصولات مشابه

برچسب ها :خرید پاوربانک, پاوربانک, قیمت پاوربانک, پاوربانک یوشیتا, پخش لوازم جانبی موبایل